AnalizBitcoinEthereumXRP

Gizemli Kripto Balinasından İddialı Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Tahmini

Bir süredir ortalarda görünmeyen AngeloBTC, yeniden ortaya çıktı.

Şu ana kadar çok aktif bir tavır çizmeyen gizemli kripto balinasından 2020 yılı için önemli kripto fiyat tahminleri geldi. Değer tahmininde bulunmak için yeniden ortaya çıkan AngeloBTC’i en son Ekim 2019’daki yorumuyla görmüştük. BTC’nin 6.000 dolara düşeceği yönündeki tutarlı tahminiyle göz dolduran AngeloBTC o zamandan beri ortalarda görünmemişti.

Ünlü balinanın belli bir metodoloji kullanmıyor oluşu başta kendisine şüpheyle yaklaşılmasına neden olmuştu ancak tahminlerindeki nokta atışı onu zamanla daha da dikkat çekici ve gizemli hale getirdi.

Angelo฿TC Twitter’dan paylaştığı yorumuyla 2021 yılı için Bitcoin’in 30 bin doları göreceğini iddia ederek yeniden tüm gözlerin üzerine çevrilmesini sağladı.

BTC’nin yanı sıra asıl dikkat çeken tahmin ise Ripple (XRP) oldu. Zira Angelo฿TC’a göre XRP 1 dolara yükselecek. Ethereum (ETH) ve Tezos’u (XTZ) da tahminlerine ekleyen ünlü isim, söz konusu tahmininde yine herhangi bir metodoloji paylaşmayarak ilgileri yeniden üzerine çekeceğe benziyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı