AnalizBitcoinEthereumXRP

Gizemli Kripto Balinasından İddialı Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Tahmini

Bir süredir ortalarda görünmeyen AngeloBTC, yeniden ortaya çıktı.

Şu ana kadar çok aktif bir tavır çizmeyen gizemli kripto balinasından 2020 yılı için önemli kripto fiyat tahminleri geldi. Değer tahmininde bulunmak için yeniden ortaya çıkan AngeloBTC’i en son Ekim 2019’daki yorumuyla görmüştük. BTC’nin 6.000 dolara düşeceği yönündeki tutarlı tahminiyle göz dolduran AngeloBTC o zamandan beri ortalarda görünmemişti.

Ünlü balinanın belli bir metodoloji kullanmıyor oluşu başta kendisine şüpheyle yaklaşılmasına neden olmuştu ancak tahminlerindeki nokta atışı onu zamanla daha da dikkat çekici ve gizemli hale getirdi.

Angelo฿TC Twitter’dan paylaştığı yorumuyla 2021 yılı için Bitcoin’in 30 bin doları göreceğini iddia ederek yeniden tüm gözlerin üzerine çevrilmesini sağladı.

BTC’nin yanı sıra asıl dikkat çeken tahmin ise Ripple (XRP) oldu. Zira Angelo฿TC’a göre XRP 1 dolara yükselecek. Ethereum (ETH) ve Tezos’u (XTZ) da tahminlerine ekleyen ünlü isim, söz konusu tahmininde yine herhangi bir metodoloji paylaşmayarak ilgileri yeniden üzerine çekeceğe benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu