AltcoinHaberlerKripto Para

Grayscale Portföyüne 6 Yeni Kripto Para Eklemeye Hazırlanıyor! LINK, XTZ ve Dahası

Grayscale, yatırımcılarına yeni kripto paraları sunma hazırlığında

The Block’un haberine göre Grayscale fon portföyüne 6 yeni kripto para daha ekledi. Bunlar Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), Basic Attention Token (BAT), Fecentraland (MANA), Livepeer (LPT) ve Filecoin (FIL).

Dünya’nın en büyük kripto varlık yöneticisi Grayscale oluşturduğu fonlar aracılığıyla kurumsal yatırımcıların güvenle Bitcoin ve diğer kripto paraların ticaretini yapmasına imkan sunuyor. Grayscale’in yönetimi altında hali hazırda 25.5 milyar dolar değerinde kripto varlık bulunuyor.

The Block’a konuşan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, bu varlıklara ilişkin fon oluşturulması ürünlerin piyasaya sürüleceği anlamı taşımadığını ekledi.

“Grayscale her zaman yatırımcı taleplerini karşılayan ürünler sunmak için fırsatlar arar. Ara sıra rezervasyon başvurusu yaparız. Ancak fon hazırlığı yapmamız, pazara bir ürün sunacağımız anlamına gelmez. Grayscale, yeni ürünler sunulduğunda duyurmaya devam edecektir.”

CEO her ne kadar bunun sadece bir ön çalışma olduğunu ve kesinlik arz etmediğini söylese de bu haber coin fiyatlarını %35 oranında yükseltti.

Kaynak: Traidingview
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu