Bitcoin

Grayscale’dan Bitcoin’i Uçuracak Yeni Hamle! Önemli Seviyeler Neler?

Grayscale: 188 milyon dolardan fazla BTC aldık.

Dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale’ın genel müdürü Micheal Sonnenshein, twitter üzerinden yaptıkları BTC alımını açıkladı. Paylaşım, Grayscale ekibinin 19 Kasım günü 188 milyon doların üzerinde BTC yatırımı yaptığını belirtiyor.

11.3 Milyar Dolarlık Kripto Yatırımı

Grayscale, BTC, BCH, ETH başta olmak üzere toplamda 10 adet kripto para üzerine varlık yönetimi uyguluyor. Şirketin resmi twitter hesabı üzerinden günlük olarak güncelledikleri ve bu yatırım ürünlerinin bulunduğu bir tablo paylaşılıyor. Paylaşılan veriler doğrultusunda şirket varlıkları, özellikle son günlerde oldukça hızlı değer artışları yaşıyor. Son verilere göre, Sonnenshein’in açıkladığı 188 milyon doların üzerindeki alımla birlikte Grayscale, 9.5 milyar doların üzerinde BTC’yi elinde bulunduruyor. Ayrıca şirketin toplamda elinde tuttuğu kripto para değeri ise 11.3 milyar dolara ulaşmış durumda.

BTC’de Son Durum!

Kripto para dünyasının lideri Bitcoin, Aralık 2017 seviyelerine kadar yükselmesine rağmen hâlâ net bir satış tepkisi gelmedi. Bu durum Galssnode analistlerinin bahsettiği, Bitcoin’in boğa koşusunun erken aşamalarında olduğu düşüncelerini doğrular niteliktedir.

İlgili Haber
Bitcoin İçin İyi Haber! Uzun Vadeli BTC Arzında Düşüş Yaşandı, Peki Bu Ne Demek?

Yayın saati itibariyle 18.600 dolar üzerinden alıcı bulan BTC, 4 saatlik grafikte en yakın direnç olan 18.700 dolar seviyesini zorluyor. Bu seviye üzerinde yapılacak mum kapanışları, fiyatın 19.100 dolarlık dirence doğru ilerlemesini sağlayabilir. Ancak şimdilik direnç seviyelerinden gelen satışlarla fiyatta gerileme yaşanıyor.

Destek seviyeleri olarak grafik üzerinde bulunan yakın seviyeler takip edilebilir. Ancak kuvvetli olarak 16.450 – 16.200 aralığında bulunan destek alanı dikkate alınabilir. Bu seviye altında kapanış olması, ara desteklerde parçalı olarak yapılacak olan alımların stop olmasını sağlayabilir.

Bitcoin (BTC) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu