BitcoinEthereumHaberler

Grayscale’dan Şaşkınlık Veren Bitcoin ve Ethereum Alımı! – En Çok Hangi Kripto Parayı Aldılar?

Grayscale, yüksek miktarlarda Bitcoin ve Ethereum alımı yaptı. İşte detaylar...

Her geçen gün büyük şirketlerin içerisine girdiği ve giderek değerlenen kripto para dünyası, bugün açıklanan alım haberiyle bir kez daha önemsendiğini gösterdi. Bu sefer alım yapan şirket MicroStrategy değil, dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale olarak ortaya çıktı.

Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan günlük varlık portföyü paylaşımı üzerindeki veriler, dün itibariyle Grayscale’in yaklaşık 78.5 milyon dolarlık kripto para yatırımı yaptığını gösteriyor. Şirket, bu yatırımda demirbaş iki kriptoya önem vererek 1.276,474621 BTC ve 100.000’den fazla ETH’yi portföyüne ekledi.

Grayscale’in Kripto Paralara Olan Desteği

Grayscale kurucu CEO’su Barry Silbert, yapılan alımların miktarını, bu konuyu yakından takip eden birkaç Twitter kullanıcısının Tweetini retweetleyerek belirtmekle kaldı. Değer olarak, 23 milyon dolardan fazla BTC ve 55 milyon doların üzerinde ETH alımı yapan şirket, Ethereum’a daha fazla değer verdiğini gösteriyor.

Barry Silbert’ın Retweetlediği Paylaşımlar – Kaynak: Twitter

Bybt üzerinden elde edilen verilerde, Grayscale şirketinin kripto varlıklarının günden güne artış gösterdiği görülüyor. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Peter Schiff tarafından “en büyük Bitcoin alıcısı” olarak nitelendirilen Grayscale’in kripto para alımları, piyasaya olan desteğini gösteriyor.

Grayscale BTC Ve ETH Portföy Verileri – Kaynak: Bybt

Son olarak geçtiğimiz Pazar günü şirketin genel müdürü Michael Sonnenshein, Ethereum’un bir numaralı dijital varlık olacağına inanan kişilerin arttığını belirtmişti. Özellikle ETH’nin bir varlık sınıfına dönüştüğünü söyleyen Sonnenshein, şirketinin de ETH’ye verdiği önemi böylelikle göstermiş oldu.

İlgili Haber
Grayscale’dan Ethereum (ETH) Yorumu
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu