Bitcoin

Günde 1 Milyondan Fazla İnsan Bitcoin İle İşlem Yapıyor

Bitcoin 1 milyondan daha fazla insanın işlem yaptığı bir kripto para oldu.

Son günlerde her gün 1 milyondan biraz fazla sayıda insan Bitcoin ile işlem yapıyor. Kripto para birimlerinde değerin bir anda yükselmesi sonucunda kripto paraları satın almak isteyen ve satın alan insan sayısında ciddi artış var. Bitcoin sahibi olmak isteyen kripto para birimi sahibi insanlar, yakın zamanda ciddi bir yükseliş gördüklerinden dolayı kripto paralara daha fazla sahip olma arzusuna sahip oldular. Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ederken, her gün 1 milyon insan Bitcoin ile işlem yapmaya başladı.

Her gün 1 milyon insan Bitcoin ile işlem yaparken, bunların büyük bölümü yatırımdan oluşuyor. Bitcoin fiyatının yükseldiği bugünlerde yatırımcılar yatırım ve ödeme aracı olarak kripto paraların kullanılması hususunda daha sıcak bakmaya başladılar.

Bitcoin yakın zamana kadar yine milyonlarca insanın kullandığı en büyük kripto para birimiydi. Ancak artık bugün 1 milyondan daha fazla insan her gün Bitcoin ile işlem yapıyor. Bitcoin fiyatı ve altcoin fiyatı artmaya devam ettiği sürece insanlarda bu kripto paralara sahip olmak daha fazla yatırım yapıyor.

Bitcoin fiyatındaki değişim 2019’un rekorunu kırmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu