binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Kore Kripto Para Borsalarında 5 Altcoinde Olağandışı Hacim Artışı Tespit Edildi!

Güney Kore Kripto Para Borsalarında 5 Altcoinde Olağandışı Hacim Artışı Tespit Edildi!

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası Upbit üzerinde 5 altcoinde yüksek hacim artışları tespit edildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, son saatlerde birkaç altcoinin işlem hacminde olağandışı artışlar yaşadı.

Söz konusu altcoinler arasında IQ, QuarkChain (QKC), Algorand (ALGO), Sei (SEI) ve Theta Fuel (TFUEL) yer alıyor.

IQ için 4 saatlik grafik, Upbit’teki işlem hacminde önemli bir artış olduğunu gösterdi. Ortalama 50 4 saatlik hacim 29 milyon dolardı, ancak son kaydedilen hacim şaşırtıcı bir şekilde 82 milyon dolar oldu ve %176.73’lük bir yüzde değişimi gösterdi. Diğer taraftan dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde ise daha mütevazı bir artış görüldü. Binance üzerinde IQ işlem hacmi %17.18 yükseliş gösterdi.

Diğer yandan QuarkChain (QKC) de Upbit üzerindeki 1 saatlik grafiğinde büyük bir artış yaşadı. Önceki verilerde ortalama 50 1 saatlik hacim 3 milyon dolar seviyesindeyken kaydedilen son hacim 22 milyon dolar oldu ve toplamda %685.54 artış görüldü. Aynı zaman diliminde Binance üzerindeki hacim değişimi ise ilginç bir şekilde aşağı yönlü oldu ve hacimde %33.98 düşüş yaşandı.

Popüler altcoin Algorand (ALGO) tarafında da Güney Kore’nin en büyük kripto para borsasında bir işlem artışı kaydedildi. Önceki veriler Upbit üzerindeki 50 1 saatlik ALGO hacmini 1 milyon dolar civarında gösterirken son hacim 4 milyon dolara yakın bir rakama işaret etti. Binance üzerinde aynı dönemde daha minimal bir yükseliş gözlendi ve hacim %24.07 arttı.

İlgili Haber  Bitcoin'in Dünkü Yükselişinin Arkasındaki Güç Neydi? Analistler Çin'e İşaret Etti

Diğer taraftan son dönemin gündemde olan yeni altcoinlerinden SEI için de Upbit üzerinde bir hacim yükselişi gözlendi. 50 1 saatlik hacim Upbit üzerinde 5 milyon dolar seviyesindeyken 16 milyon dolara kadar yükseldi ve net olarak %196.22 yükseliş yaşandı. Diğer taraftan Binance üzerinde ise aynı periyotta bir düşüş gözlendi ve hacim %3.55 azaldı.

Son olarak TFUEL’de bu kez 4 saatlik grafiğinde ilgi çekici veriler elde edildi. Upbit üzerinden alınan verilere göre altcoinin 50 4 saatlik grafiğinde önceki veri 4 milyon dolar civarındayken bu sayı %121.78’lik bir yükseliş ile yaklaşık olarak 8 milyon dolara kadar tırmandı. Binance’te ise aynı periyotta hacimde bir düşüş gözlendi ve %3.51 azalma yaşandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail