binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Kore Merkezli Bithumb Borsası, Bu Altcoinleri Spot İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Güney Kore Merkezli Bithumb Borsası, Bu Altcoinleri Spot İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Güney Koreli kripto para borsası Bithumb, platformunda listeleyeceği yeni altcoinleri blogundan kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bithumb, 16 Mayıs 2024 tarihinden itibaren Kore wonu piyasasında Bonk (BONK) ve Zeta Chain’i (ZETA) listeleme planlarını açıkladı.

Bithumb, Kore Won Piyasasında Bonk (BONK) ve Zeta Chain (ZETA) Listeleyecek

Listeleme sürecinin bir parçası olarak, Bonk (BONK) ticareti saat 20:00’de başlayacak ve ardından saat 21:00’de Zeta Chain (ZETA) ticareti açılacak.

Bu hamle, Bithumb’ın alım satım tekliflerini genişletme ve kullanıcılarına çeşitli dijital varlıklara erişim sağlama konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Bonk (BONK) ve Zeta Chain (ZETA), Bithumb’ın platformuna katılarak kullanıcılara bu tokenleri Kore wonuna karşı takas etme fırsatı sunacak.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Bu tokenlerin Kore wonu piyasasına eklenmesi, Bithumb’ın kullanıcı tabanının tercihlerini ve ticaret ihtiyaçlarını karşılama çabalarını yansıtıyor.

Bonk (BONK) ve Zeta Chain’in (ZETA) listelenmesiyle Bithumb, kullanıcıları için likiditeyi ve alım satım fırsatlarını artırmayı ve Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olarak konumunu daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Bithumb’daki tüccarlar ve yatırımcılar, potansiyel ticaret fırsatlarını keşfetmek ve portföylerini çeşitlendirmek için Bonk (BONK) ve Zeta Chain’in (ZETA) yeni listesinden yararlanmaya teşvik ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail