binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Kore'den Gelen Listeleme Haberi Bu Altcoini Yükselişe Geçirdi! Fiyat Kısa Sürede...

Güney Kore’den Gelen Listeleme Haberi Bu Altcoini Yükselişe Geçirdi! Fiyat Kısa Sürede Yüzde 15 Yükseldi!

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Korbit, WEMIX isimli altcoini yeniden listelediğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Korbit, WEMIX isimli altcoini yeniden listelemeye hazırlanıyor.

WEMIX ekibi X hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “WEMIX’in Kore’nin İlk Kripto Para Borsası Korbit’te listelenmesi resmi olarak onaylandı.” dedi.

“WEMIX’in Kore’nin İlk Dijital Varlık Borsası Korbit’te listelenmesi resmi olarak onaylandı. WEMIX’in yeniden listelenmesi programı şu şekilde belirlendi:

Listelenen işlem çifti: WEMIX/KRW

Para Yatırma Açılışı: 7 Aralık 2023

Para Çekme Başlangıç ​​Tarihi: 8 Aralık 2023

İşlem Açılışı: 8 Aralık 2023

WEMIX ekibi, 2023 yılı boyunca şeffaf yönetim oluşturmak ve yüksek düzeyde uyumluluk sağlamak için titizlikle çalıştı. Büyük borsalarla ilişkilerimizi güçlendirmeye ve güvenilir bir blockchain projesi olarak kesintisiz ticaret desteği sağlamaya kararlıyız.”

Korbit ise yaptığı resmi açıklamada “Korbit 24 Kasım 2022 tarihinde alım satım desteğini sonlandırdığı WEMIX’i yeniden listelemeye karar verdi.” dedi.

Bu listeleme haberinin ardından WEMIX fiyatı yaklaşık %15 oranında yükseldi. WEMIX yazım esnasında 3,14 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail