coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGüney Kore'nin Popüler Kripto Para Borsası Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu, Fiyatta Ani...

Güney Kore’nin Popüler Kripto Para Borsası Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu, Fiyatta Ani Yükseliş Yaşandı!

Güney Kore'nin en popüler kripto para borsalarından Bithumb, yaptığı duyurusunda yeni bir altcoin listelediğini bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük ikinci kripto para borsası Bithumb, yaptığı açıklamasında Kore Won’u çiftinde Highstreet (HIGH) altcoinini listelediğini bildirdi.

Gelişmenin ardından HIGH fiyatında %10’un üzerinde bir yükseliş yaşandı. Güney Kore kripto para borsaları stablecoin çiftlerini pek kullanmamasıyla biliniyor. Borsalar genellikle ya Kore Won’u ya da Bitcoin çifti olarak altcoin listeliyor.

Bithumb listelemesinin ardından HIGH fiyatında yaşanan yükselişi gösteren saatlik Binance grafiği.
İlgili Haber  Bitcoin'de Yeni Rekor Ne Zaman Geliyor? Varlık Yöneticisi VanEck 2024 İçin 15 Kehanetini Açıkladı!

HIGH halihazırda Binance ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarında listelenmiş durumda ve bu yazının yazıldığı anlarda 90 milyon dolarlık piyasa değeriyle küçük ölçekli kripto paralar arasında sayılabilir.

Güney Kore’nin en popüler kripto para borsası Upbit olsa da Bithumb’da listelenen altcoinler de genellikle fiyatlarında bir pump dalgası yaşıyorlar ve HIGH da buna bir istisna oluşturmadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail