bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerHackerların Son Kurbanı BitMart'a Shiba Inu'dan Yardım Eli!

Hackerların Son Kurbanı BitMart’a Shiba Inu’dan Yardım Eli!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2017 yılından itibaren faaliyetlerine devam eden kripto para platformu Bitmart, hack olayını baştan kabul etmese de CEO Sheldon Xia yaptığı açıklama ile hack olayını doğruladı.

Saldırgan Ethernet blok zinciri üzerinden yaklaşık 100 milyon $, Binance Smart Chain blok zinciri üzerinden ise yaklaşık 96 milyon dolar olmak üzere 196 milyon doların üzerinde çalmayı başardı.

İlgili Haber
BitMart Hacklendi: Toplam Zarar 200 Milyon Dolar!

Shiba Inu topluluğu ve Huobi borsası, yaklaşık olarak 200 milyon $ zarara neden olan hack olayına duyarsız kalmayarak Bitmart borsasına desteklerini açıkladı.

Shiba Inu topluluğu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Projemizin özü merkeziyetsizlik olsa da, desteğimizi göstermek ve dün meydana gelen saldırıyı telafi etmek için şimdiden çok çalışan @BitMartExchange’deki arkadaşlarımıza biraz sevgi göstermek istiyoruz” diyerek zor durumda olan Bitmart’a yardım etmek istediğini belirtti.

Huobi Borsası ise yaşanan hack olayı ile ilgili olarak işlemlerin dondurulması yardım teklifinde bulundu.

İkinci bir emre kadar para çekme işlemlerini geçici olarak askıya alındığını söyleyen Bitmart CEO’su güvenlik incelemesinin devam ettiğini de belirtti.

Ayrıca kullanıcıların bir zarara uğramayacağını belirten Bitmart, hack olayından etkilenen yatırımcıların kayıplarını kendi fonları ile karşılayacaklarını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları