AnalizBitcoin

Haziran Ayından Beri Bitcoin Tahminleri Tutan Analiste Göre Boğa Sezonu Ne Kadar Daha Sürecek?

PlanB'nin son açıklamalarını aktardık...

Stok akış modelinin (S2F) kurucusu olan ve bu indikatöre göre BTC’nin 28.000 dolara kadar düştüğü Haziran ayından beri cüretkar tahminlerde bulunan ünlü analist PlanB, şu ana kadar çizdiği yol haritasından sapmadı.

Daha önceki açıklamasında “Bir çok temel nedenden ötürü haziran ve temmuz aylarında zayıflığın devam ettiğini görebiliriz. 2021 için en kötü senaryoma göre, Ağustos’ta 47.000$’ın, Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.” demişti ve bu tahminlerin başarılı şekilde tuttuğunu görüyoruz.

İlgili Haber
Bitcoin, Bu Senaryoyu Takip Ediyor! Sırada Ne Var?

BTC için sene sonu tahminini 135.000 dolar olarak gösteren analist, son açıklamasında “Zincir içi verilerde herhangi bir zayıflama yok. Tahminime göre, boğa piyasasının 2. ayağının bitmesine daha en az 6 ay daha var”.

Bu bağlamda önümüzdeki 6 aylık süreç için hala boğa sezonunda olacağımızı düşünen analist, S2F’nin şimdi 100.000 dolara doğru bir yükselişi gösterdiğini sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Adı ne kim bu ünlü analistler ?

Anonim

srb

Anonim

s2b


Başa dön tuşu