Kripto ParaLitecoin

Hepsi düşerken Litecoin de modaya uydu: Yüzde 12 değer kaybetti

Modaya uyan kripto para: Litecoin

Litecoin fiyatında %12 değer kaybı yaşandı. Piyasanın yaşadığı kayıpların yükselmesi, yarın yapılacak olan Bitcoin Cash hard forku dolayısı ile yatırımcılar ne yapacak olduklarına yönelik bir karara varamadıklarından dolayı piyasada büyük bir boşluk oluştu. Gün içerisinde ilk 5 popüler kripto para biriminde kayıplar en az %10, en fazla %25 oranlarını görürken, bu rakamlar borsalara göre değişkenlik gösterdi. Kimi borsalar aniden yaşanan düşüşler karşısında ani satış hamlesi ile karşı karşıya kalırken, bazı borsalarda ise ani satışlar yerine alımlarda yükselmeler olduğu satış çizelgelerine yansıdı.

Piyasayı en çok tedirgin eden Bitcoin

Litecoin %12 değer kaybı ile düşüş modasına uyanlar arasındaydı. Bitcoin Cash ise %20 ile en yüksek değer kaybedenler arasında iken, Bitcoin%10 civarında değer kaybı yaşadı.

XRP’de kayıplar %14 oranlarını aşarak Litecoin ile eşit bir seviyede birbirleri ile yarıştı. Piyasada mevcut tüm kripto paralarda ise düşüşlerin bugün saat 19.45 sonrasında başlamasının ardından saatler 22.00’ı göstermesine rağmen düşüşlerin devam ediyor olması denge mekanizmasının oturmadığını ve beklentilerin aksine daha büyük düşüşler olabilecek olduğunu bir kez daha gösterdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu