Binance Coin

Herkes Binance CEO’sunun Bu Duyurusuna Kilitlendi: Fiyat Yükselişi Başladı

CZ'nin duyuru yapmasından sonra Bake ekibinin paylaşımı, dikkatleri üzerine çekti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün Twitter’dan oldukça ilgi çeken bir paylaşımda bulundu. CZ ilk olarak Binance Coin staking hizmetini açıklayıp bunun yıllık %27 getiri sağlayacağını açıkladı. Bunun devamında ise CZ’nin “duyurunun duyurusu” olarak attığı tweet, birçok kişinin merakını arttırdı.

Changpeng Zhao, Duyuru İle Dikkat Çekti

CZ, bu haberi vermek için bekleyemediğini belirtse de birkaç gün sonra bunu açıklayacağını ifade etti. CZ’nin attığı tweet sonrasında Binance Smart Chain ekosisteminin önemli bir parçası olan BakerySwap ekibi, benzer bir gönderi yayınladı.

BakerySwap ekibi tarafından neredeyse CZ ile eş zamanlı atılan tweetin içeriğinde aynı aktörün farklı filmlerden görüntülerinin kullanılması bile dikkat çekti. BakerySwap ekibi, “sadece 1 gün kaldı” ifadesi ile Binance CEO’sunun verdiği tarihlere yakın bir tarihe işaret etti.

Gönderinin altındaki yorumlara bakıldığında ise bunun airdrop olabileceği veya BAKE’in Binance üzerinde listelenebileceği yorumlarının dikkat çektiği görülüyor.

BAKE fiyatı son 24 saat içerisinde %22 artış elde etti ve bunun %19’luk kısmı son 1 saat içerisinde gerçekleşti. Öte yandan Binance Coin son 24 saat içerisinde %15 yükselerek yeniden 270 dolar seviyesine geldi.

Binance Smart Chain ekosisteminin bir numaralı kripto para borsası olan PancakeSwap’in kripto parası CAKE de son 24 saat içerisinde %20 yükseldi. Bu da duyurunun aslında üç kripto para birimini de ilgilendiren cinsten bir gelişme olduğuna işaret etmekte.

Aslında son dönemde BNB fiyatının rekor kırmasının sebebi de bu ekosistem ve yaşanan gelişmeler olarak biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu