BorsaHaberlerXRP

Herkes “Delist” Ederken, Büyük Borsa XRP’ye Yeni İşlem Çifti Ekledi!

Büyük borsadan XRP ile ilgili şaşırtan karar.

SEC’in Ripple’a açtığı dava sonrası bir çok borsa ve platform XRP ticaretini durdurma kararı almıştı. Özelikle Coinbase ve Binance US gibi yüksek hacimli kripto para borsalarının XRP ticaretini durdurmasının yankısı uzun süre devam etti.

KuCoin’den tam tersi yönde bir karar geldi. Herkes ABD’nin yaptırımlarına maruz kalırım korkusuyla XRP’den uzak durmaya çalışırken KuCoin borsası XRP ticaretine yeni bir işlem çifti ekleyerek, genel eğilimi bozan bir hareket sergiledi. Singapur merkezli borsanın hamlesi XRP yatırımcısının yüzünü bir nebze de olsa güldürdü.

Borsa XRP’ye yeni bir işlem çifti ekleyerek, USDC ile de XRP ticareti imkanı sunacağını duyurdu.

“USDC Market XRP/USDC, BSV/USDC ve EOS/USDC Ticaret Çiftlerini Ekleyecek Mevcut varlık çeşitliliğini zenginleştirmek için 26 Ocak 2021 saat 14:00 (UTC+3) ‘te USDC ticaret pazarımıza 3 ticaret çifti gelecek : XRP/USDC, BSV/USDC ve EOS/USDC”

SEC’in Ripple’a dava açmasının ardından UpHold ve GateHub gibi borsalar mahkeme kararını beklemeden XRP ile ilgili karar almanın doğru olmadığını açıklamışlardı.

CoinmarketCap verileri göre KuCoin Dünya genelinde 7. büyük borsa.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu