AltcoinAnaliz

Holo Grafiğinde Patlamaya Hazır Bir Benzerlik Dikkat Çekiyor! HOT Analizi

Holo son zamanlarda sessiz kalmış olsa da yükseliş trendi bozulmuş değil.

Ağustos ayında başladığı ataklarla %100’den fazla yükseliş yaşayan HOT, tekrar yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Her ne kadar son dönemin yıldızı olan SOL gibi yükseliş yaşamamış olsa da yine de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Grafiğe baktığımız zaman nisan ayında yaşadığı %1000’lik yükselişin ardından yüzde 85 oranında geri çekilen Holo coin, henüz tarihi zirvesinin çok gerisinde. Ancak grafiğe 4 saatlik periyotta baktığımız zaman geçmiş hareketlerle olan bir benzerlik dikkatlerden kaçmıyor. Grafikte sarı alanla gösterilen kısımların birbirine benzerliği ortaya çıkarken, daha önce böyle bir hareket yaptığında ciddi yükseliş yaşamış olan HOT, tekrar bu şekilde bir hareket yapabilir.

Destek seviyelerine bakıldığı zaman 0.0123 doların önemi ortaya çıkıyor. Bu seviye altında ise önemli bir yükseliş trendi olan sarı trend çizgisi var. Yatırımcılar bu sarı trend çizgisine kadar alış yapıp altına düşülmesi durumunda da stop olma yolunu tercih edebilir.

Yükseliş senaryosunun yaşanması durumunda ise dirençler sırasıyla 0.014 ve 0.0162 dolar olarak görünüyor. Özellikle 0.014 dolar seviyesi kırılırsa yukarıdaki grafikte belirtildiği gibi sert bir yükselişin gelmesi oldukça muhtemel.

Ancak yine belirtildiği gibi en kötü senaryoda düşüşlerin derinleşebileceği göz önüne alınarak sarı trend çizgisi aşağısı stop olmak (veya alış yerinize göre hedefinizin yarı oranına yüzde 15’i geçmemek kaydıyla stop koymak) ve yatırım yaparken Bitcoin hareketlerini yakından takip etmek son derece önemli.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hadi inşallah bekliyoruzz


Başa dön tuşu