BitcoinBitcoin MadenciliğiHaberler

Huobi’nin Bitcoin Havuzundan 100.000 BTC Harekete Geçti!

Yüklü miktarda Bitcoin harekete geçti.

Çin’li yetkililerin Bitcoin ve kripto paralar üzerindeki yasaklayıcı politikası sonuçlarını göstermeye başlamış ve ağırlıklı olarak Çinli müşterilere hizmet veren Huobi borsası resmi bir duyuru yayınlayarak Çinli kullanıcılar için yeni hesap açmayacaklarını açıklamıştı.

Çin’in Bitcoin madenciliğine ve kripto işlemlerine yönelik son yasağından sonra Huobi madencilik havuzundan 4.21 milyar dolarlık Bitcoin transfer edildi.

IntoTheBlock verilerine göre, dünyanın sekizinci en büyük Bitcoin madencilik merkezi olan Huobi borsasından 100.000 BTC transferi gerçekleşti.

2017 Aralık ayından bu yana madenciler tarafından gerçekleştirilen en yüksek miktarlı transfer olarak yeni bir rekora imza atılmış oldu.

IntoTheBlock analistlerine göre, Bitcoin’de yaşanan bu hareket, Huobi müşterileri tarafından BTC’lerini soğuk cüzdanlara taşırken talep edilen para çekme taleplerini karşılamak için olduğu düşünülüyor.

Çinli kripto para gazetecisi Colin Wu, Çin hükümetinin kripto işlemlerine ve Bitcoin madenciliğine yönelik düzenleyici baskıları ile karşı karşıya kalan tek borsa Huobi borsası olmadığını söyledi.

Wu, işlem hacmine göre dünyanın en büyük borsası Binance’nin Çin’den yeni müşterilerin platforma girmesine izin vermeyi bıraktığını ve Huobi’nin kurucu ortağı DuJun’un yatırım yaptığı BiKi borsasının da 30 Kasım’da kapatılacağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu