Blockchain

2 Avrupalı Somon Üreticisi IBM Blockchain Ürünü Kullanıyor

Somon yetiştiriciliği şirketi Cermaq ve füme somon üreticisi Labeyrie, artık IBM tedarik inceleme ve izleme Blockchain ürününü kullanmaya başladıklarını açıkladı.

Somon yetiştiriciliği şirketi Cermaq ve füme somon üreticisi Labeyrie şirketlerinin tüm dünyada birçok şirketin ilgisini çeken IBM Blockchain ürün ve tedarik izleme ve inceleme ürününü kullandığı açıklandı. Şirketlerin temiz ve taze tüketim için anlık takipleri daha da hızlandırdığı bu sayede ise şirketin daha fazla satış yapması ve daha az ürünün ziyan olmasını sağlayacağı öğrenildi. Yapılan açıklamada şirketin bu işlemler için IBM’e ne kadarlık ücret ödediği öğrenilemezken, birçok şirketin IBM’e bu ürünler için milyonlarca dolar ödedikleri tahmin ediliyor.

Ürün satışlarından her yıl milyarlarca dolar para kazanan IBM bugünlerde bu konuda liderliğini ele geçirmiş durumda ve görünen yakın zamanda daha fazla satış yapmaya devam edecek gibi duruyor.

Somon yetiştiriciliği şirketi Cermaq ve füme somon üreticisi Labeyrie şirketlerinden sonra başka Avrupalı şirketlerde IBM ihracat ve ithalat izleme ürünlerini kullanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu