Kripto Para

İnanılmaz: Kasım 2018 Seviyesi Bugün Tekrarlandı

Bitcoin arttı.

Kripto para piyasası hacmi bugün yeni rekorunu kırdı. Kasım 2018’den beri 190 milyar doları görmeyen kripto para piyasası hacminin bugün tekrar 190 milyar dolara yanaşması yatırımcılar için büyük bir alım talebinden sonra gerçek oldu. Bitcoin fiyatı gün içerisinde yeni rekorlarını son ayların en büyük rekorlarını kırarken, yatırımcıların ise fiyat değişiklikleri sonrasında piyasaya olan bakış açıları değişti.

Bitcoin fiyatındaki değişiklik sonrasında yatırımcılar henüz kesin olmasa da piyasada belirli bir artış sürecinin devam edecek olduğunu düşünüyor. Kripto para sahipleri son dönemde piyasada fiyat artışları ve düşüşlerinden en fazla etkilenen Bitcoin yatırımcılarının olduğu ve bunun artık değişmesi gerektiğini düşünüyordu. Kripto para birimlerinin değerinin artması ile bunu biraz da olsa aşmaya başlayan kripto para yatırımcılarının gelecekte nasıl hareket edecekleri de bugünkü fiyatlara bağlı.

Yatırımcılar yeni bir artış beklentisi içerisinde olmasına rağmen, kripto para birimlerinin değerinin daha fazla artması bekleniyor. Yatırımcılar, kripto para piyasalarında bekledikleri artışın çok daha fazla olduğunu 6.400 dolar ile Bitcoin satın alan kripto para yatırımcılarının kazançlı çıkacaklarını düşünüyor.

Kasım 2018’den bugüne kadar olan yeni ve en iyi seviye olan 6.400 dolar seviyesinin ardından piyasa hacminin 190 milyar dolara yükselmesi piyasadaki hacim artışları açısından çok verimli ve iyi bir gelişme. Piyasa hacmindeki bu artışlar hem kripto para birimi fiyatlarına, hem de kripto para piyasası hacmine oldukça fazla fayda sağlayabilir.

Bitcoin alım zamanı mı?

Bitcoin satın almak isteyen kişilerin bu dönemde kripto para birimlerinin değeri artmaya başlamışken yatırım yapmaları mümkün. Ancak kripto para yatırımcılarının bu kadar kısa dönemde büyük bir artış olmasının ardından 4.800 dolara düşmesi mümkün olan Bitcoin’i satın alırken dikkatli olmaları öneriliyor. Yatırımcıların piyasa hacmi ile ilgili beklentilerine bağlı olarak daha fazla değer kazanması mümkün olan Bitcoin, 190 milyar dolar piyasa hacminin ardından 200 milyar dolara kadar yükseliş görebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu