Kripto HaberleriHaberlerİngiliz Parlamento Üyesi Kripto Paralar Hakkında Konuştu: "Kimse Durduramaz!"

İngiliz Parlamento Üyesi Kripto Paralar Hakkında Konuştu: “Kimse Durduramaz!”

Takip et

İngiliz Parlamento Üyesi Matt Hancock, hiçbir ülkenin kripto devrimini durduramayacağını ifade ederek “liberal” bir Bitcoin ve kripto para düzenlemesi çağrısında bulundu. Parlamenter, “Düzenleyicilerin insanlara paralarıyla ne yapıp ne yapamayacaklarını söylemelerinden nefret ediyorum” diye vurguladı.

İngiliz Parlamenter ‘Liberal’ Bir Kripto Para Düzenlemesi İstiyor

Muhafazakâr bir parlamento üyesi ve eski İngiliz sağlık bakanı olan Matt Hancock, bu hafta kripto paralar için “liberal” bir düzenleyici çerçeveye sahip olmanın önemini yineledi.

Parlamenter, UKTN ile Cuma günü yayınlanan bir röportajında, kripto piyasasındaki düşüşün sektöre olan güvenini sarsmadığını açıkladı. Hancock, haber kaynağına şu açıklamaları yaptı:

“Hiçbir ülke bu devrimi durduramaz. Biz sadece bunun bizim topraklarımızda mı yoksa başka bir yerde mi gerçekleşeceğini seçebiliriz.”

İlgili Haber
İngiliz Milletvekillerinden Bitcoin ve Kripto Paralara İlişkin Açıklama Geldi!

Crypto A.M.’in dördüncü yıldönümü konferansında yaptığı açılış konuşmasında Hancock, İngiltere’nin “kripto paralar için tercih edilen bölge” olmasına yardımcı olmak için “cazip” bir vergi sistemi ve “liberal” düzenleyici rejim çağrısında bulundu.

“İngiltere yeni teknolojiyi kucakladığında başarılı olur.”

UKTN’ye verdiği demeçte, yeni gelişen endüstrinin başarılı olabilmesi adına kripto paralar için düzenleyici çerçevelerin liberal olması gerektiği görüşünü yineledi:

“Düzenleyicilerin insanlara paralarıyla ne yapıp ne yapamayacaklarını söylemelerinden nefret ediyorum.

Düzenleyicilerin görevi, yüksek kalitede bilgi bulunduğundan ve piyasanın etkin bir şekilde işlediğinden emin olmaktır. İngiltere’nin insanlara neye yatırım yapıp yapamayacaklarını söyleme yetkisi var mı? Bunun son derece kibirli bir davranış olduğunu düşünüyorum.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları