BitcoinHaberler

Inveting Haven: Beklenen olmayabilir

Inveting Haven isimli şirket tarafından yapılan 2019 yılı araştırmasına göre Bitcoin kripto para piyasalarına yön vermeye devam edecek konumda olacak ve kripto para piyasalarında sürekli olarak artışlar yaşanmasında etkili olacak. Yatırımcıları 2019 yılında neler beklediği ile ilgili olarak yapılan araştırmanın sonuçları şaşırtıcı olurken, 2019 yılında tarihi rekorlar kırılmasının mümkün olmayabilecek olduğu ve rekorların devam etmeyebilecek olduğunun unutulmaması gerektiği hatırlatıldı. Şirket, kripto paraların liderinin bugün Bitcoin olduğu gibi 2019 yılında da Bitcoin olacağını ve sektörü yönlendirecek olduğunu ifade etti.

Piyasalara neler olacak?

Inveting Haven, araştırmasına göre 2018 yılında yaşananların bir benzeri 2019 yılında yaşanabilir. Bunun nedeni olarak ise rekorlar bir süre devam edebilir ancak 2019 yılı sonunda gerçek bir rekor kırılmayabilir. 2018 yılı sonunda ise rekor kırıldıktan sonra belki de Bitcoin için son rekorun kırılabilecek olduğu, devamının ise gelmeyebilecek olduğu tekrar tekrar hatırlatılıyor.

Araştırmaya göre 25 bin dolara kadar zirveye çıkacak olan Bitcoin, sonrasında ise tekrar rekor kıramayacak ve tarihi rekorlar elde edemeyecek seviyelerde kalabilecek. Bu beklentiler ise son derece düşük düzeyde.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu