Kripto HaberleriAnalizİşte Ünlü Analistlerden Bitcoin'e Dair Rekor Tahminler!

İşte Ünlü Analistlerden Bitcoin’e Dair Rekor Tahminler!

Takip et

Bitcoin’in iniş yönlü hareketleri yatırımcılarının umutlarını giderek azaltırken ünlü kripto para traderından 20 bin dolarlık dev bir fiyat tahmini geldi.

Binance’in tanınmış isimlerinden Logan Han, Bitcoin’in önümüzdeki süreçte toparlanmaktan fazlasını yaparak fiyatını ikiye katlayacağını belirten trader, yılbaşına kadar 20 bin doların aşılacağını iddia etti.

Paylaştığı grafikle Bitcoin’in şu anki durumunun nisan ve mayıs aylarındaki gidişatına olan benzerliğine dikkat çeken Logan Han, piyasanın ayıların tekeline geçmesinin imkansız olduğunu iddia etti ve ilk aşamanın 10 ve 12 bin dolar aralığı olduğunu sonraki aşamada ise güçlü bir yükseliş yaşanarak yeni bir rekora imza atılacağını belirtti.

Rekor Yükselişe İnanan Başka İsimler De Var!

Logan Han dışında Bitcoin konusunda son derece iyimser tahminler paylaşan isimler arasında PlanB, Mike Mcglone ve Timothy Peterson da var.

Hatırlanacak olursa bu isimler arasındaki en iddialı tahmin Timothy Peterson’a aitti. Yöntemlerini matematiksel hesaplamalara ve ekonomik temellere dayandırdığını ifade eden Peterson, BTC fiyatının 2028 yılında 1 milyon dolara ulaşabileceğini iddia etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları