Ana SayfaLibraJohn Collins, Facebook Libra'nın Lobicilik Faaliyetlerini Yürütecek

John Collins, Facebook Libra’nın Lobicilik Faaliyetlerini Yürütecek

Takip et

Facebook Libra için yakın zamanda lobicilik faaliyetleri gerektiğini ve bunun için çalışmaların sürdüğünü ve henüz tarihi belli olmamasına rağmen 2020 yılında Libra’nın satışa sunulması için gerekli olan bütün adımların atılacak olduğunu açıklamıştı. Söz veren Mark Zuckerberg, kendisinin Libra’nın onay alması için milyarlarca dolarlık lobicilik faaliyetlerine de para ayıracak olduğunu ve bunu yaparken Facebook Libra’nın kabul edilerek tüm dünyada insanlara sunulabilmesinin sözünü vermişti.

John Collins ise Coinbase’de görev almış tanınan bir isim olarak bundan sonra Facebook Libra için çalışacak ve Libra projesinin lobicilik faaliyetlerinde ABD’li yetkililer ile görüşecek, ABD başta olmak üzere tüm dünyanın belirli bölgelerinde kripto para projesine destek toplamaya çalışacak. ABD’de binlerce parti üyesi ve siyasi yetkili kripto para projesi hakkında olumsuz düşünüyor olsa da John Collins tarafından lobicilik faaliyetleri ile verilecek tavizler ve bununla beraber yapılacak para transferlerinin Libra ile ilgili açıklamaları 365 derece dönüş yaparak olumlu olmasında fayda sağlayabilir. Libra hakkında henüz olumlu düşünen kişi sayısı son derece sınırlı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları