BitcoinHaberler

John McAfee, Bitcoin’in En Sakat Kripto Teknolojisi Olduğunu İddia Etti

Bir zamanların sıkı Bitcoin destekçisi olan McAfee, artık ateşli bir altcoin savunucusu haline geldi.

Bir zamanlar ateşli bir Bitcoin destekçisi iken birden saf değiştirerek altcoin yanlısı haline gelen McAfee Associates yazılım şirketinin sahibi John McAfee, her sözüyle sansasyon yaşatmaya devam ediyor.

2017 yılında Bitcoin fiyatı 2020’nin sonuna kadar 1 milyon doları görmezse cinsel organını yiyeceğini iddia eden ancak bir süre sonra bu tahmininin sektörü cazip kılma amaçlı bir PR çalışması olduğunu belirten ve buna inananları aptal olmakla suçlayan McAfee, Bitcoin hakkındaki yorumlarını giderek sertleştirmeye devam ediyor.

İlgili Haber
John McAfee'den Bitcoin Tahmini İle İlgili Beklenen Geri Vites!

Ünlü isim dün attığı tweetle bir zamanlar Bitcoin için yaptığı 1 milyon dolarlık fiyat tahmininin saçma bir mizahtan ibaret olduğunu belirterek Bitcoin’in en sakat kripto teknolojisi olduğunu iddia etti.

Bitcoin’e düşman kesilmesinin akabinde Monero’yu yakın merceğe alan McAfee, bir süre önce de kendi kripto para birimi olan GHOST’u tanıtmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu