Kripto HaberleriBitcoinJPMorgan Stratejisti: Bitcoin'in Piyasa Değeri Gerçek Değeri İle Uyumlu

JPMorgan Stratejisti: Bitcoin’in Piyasa Değeri Gerçek Değeri İle Uyumlu

Takip et

Bir süredir Bitcoin fiyatının  aslında olması gereken yerin çok daha üzerinde olduğu iddiaları tartışması piyasada devam ediyordu. Bugün bu konuda dünyanın en önemli şirketlerinden bir tanesinde bir yazı yayınlandı. JPMorgan stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, tarafında yayınlanan yazıda Bitcoin’in gerçek değeri ile piyasa değerinin neredeyse birebir uyumlu olduğu, bu dönemde piyasa fiyatı ile gerçek değer arasında çok az farklılıkların bulunduğunda söz edildi.

Yatırımcıların bir bölümü, özelikle balinaların bir süredir piyasayı pompaladığını ve bu sebeple fiyatın 7.000 dolarlı seviyeler olması gerekirken 9.000 dolarlı fiyat seviyelerinde bulunduğu iddialarında bulunuyordu. JPMorgan stratejisti tarafından yayınlanan yazı bu iddiaların gerçek olmadığına işaret ederken, özellikle de BTC’nin piyasa değeri ile gerçek değerinin eşit olmasının daha güven verici bir piyasa payı oluşturduğundan söz edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları