binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumJustin Sun, Bu Altcoinden Poloniex Borsasına 15 Milyon Dolarlık Transfer Yaptı! Satış...

Justin Sun, Bu Altcoinden Poloniex Borsasına 15 Milyon Dolarlık Transfer Yaptı! Satış Mı Geliyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Justin Sun, Poloniex kripto para borsasına 15 milyon dolar değerinde Ethereum taşıyarak bir kez daha büyük bir transfer gerçekleştirdi. Sun’a bağlı cüzdanların bu ay yaptığı toplam büyük işlem sayısı 10’u aştı.

Justin Sun Poloniex’te 15 Milyon Dolar Değerinde ETH Transfer Etti

LookOnChain’e göre, eski Tron lideri Sun’dan doğrudan Poloniex’e 15.5 milyon dolar taşındı. Bu kuruluşta 347 milyon dolardan fazla para bulunuyor. Bu fonların Poloniex’e taşındıktan sonra satılıp satılmadığını belirlemek ise mümkün değil.

LookOnChain attığı tweette şunları söyledi:

Justin Sun 2 saat önce Poloniex’e 10.000 ETH (15.5 milyon dolar) transfer etti. Justin Sun hala “0x176f” adresinde 223.780 ETH (347 milyon dolar) tutuyor.

Ethereum’daki genel likidite ve hacim göz önüne alındığında, Sun’ın 15 milyon ila 50 milyon dolarlık işlemlerinin ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatı üzerinde kayda değer bir etkisi olmayacaktır.

Sun tarafından aktif olarak hareket ettirilen tek varlık Ethereum değil: DYDX gibi daha küçük altcoinler de Sun’ın piyasadaki faaliyetlerini takip eden blok zinciri araştırmacılarının radarındaydı.

İlgili Haber  Analistler Bitcoin'i Değerlendirdi: "2023'te En Fazla Bu Seviyeye Çıkacak!"

Tarihsel olarak, Sun’ın kendi cüzdanı ya da ilişkili bir cüzdanı her işlem yaptığında, token’ın fiyatı hemen geri çekiliyor.

Bununla birlikte, Sun’ın ana cüzdanında çok fazla ERC20 tokenı bulunmuyor çünkü bu varlıkların toplam değeri yalnızca 15.000 dolar ve bu para birimlerinin çoğu satılacak kadar likit bile değil.

Bununla birlikte, Sun’ın tam olarak kaç cüzdana sahip olduğunu kesin olarak bilmenin bir yolu yok, çünkü fonlarının çoğunu hem güvenlik hem de gizlilik önlemleri için çok sayıda cüzdan arasında açıkça yeniden dağıtıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail