AltcoinHaberlerTRON

Justin Sun Bu Kez De Dogecoin’den Rol Çalma Peşinde!

TikTok videosuyla viral olan ve değerinde yüzde yüzden fazla artış görülen Dogecoin, Justin Sun'ın yeni hedefi oldu.

Bilindiği gibi Dogecoin’e 25 dolarlık yatırım yapılması halinde herkesin zengin olacağı yönünde açıklama yapılan bir “challenge” videosunun ardından yüz binlerce TikTok kullanıcısı 24 saat gibi kısa bir sürede DOGE fiyatlarını yüzde 20 oranında yükseltmişti. An itibarı ile fiyatı yüzde yüzün üzerinde artış gösteren DOGE, kripto para gündemine bomba gibi otururken TRON CEO’su Justin Sun da bu olaydan çok etkilenmiş olacak ki konuyla ilgili yine çokça tartışma getirecek bir açıklamada bulundu.

İlgili Haber  TikTok Videosu Dogecoin Fiyatlarını Zıplattı!

Twitter’dan paylaştığı bir iletiyle TRON olarak kendilerinin de TikTok videolarına yöneleceklerini belirten CEO, ilk tepkiyi ünlü analist Josh Rager’dan aldı. Rager, Sun’ın yakında bir köpek maskotu da üretebileceğini söyleyerek Sun’ın Dogecoin’in TikTok olayına özendiğini kastederek eleştiride bulundu.

Sık sık bu tür tartışmaların merkezinde yer alarak gündem konusu olan Justin Sun’ın Ethereum CEO’suyla olan soğuk savaşı da ara ara gündeme gelmeye devam ediyor. Nitekim geçtiğimiz günlerde Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, TRON’un Ethereum’a kıyasla 10 kat daha kusurlu olduğunu ifade ederek yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

İlgili Haber  Vitalik Buterin ve Justin Sun Arasındaki Savaş Devam Ediyor!

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı