AltcoinHaberlerTRON

Justin Sun Bu Kez De Dogecoin’den Rol Çalma Peşinde!

TikTok videosuyla viral olan ve değerinde yüzde yüzden fazla artış görülen Dogecoin, Justin Sun'ın yeni hedefi oldu.

Bilindiği gibi Dogecoin’e 25 dolarlık yatırım yapılması halinde herkesin zengin olacağı yönünde açıklama yapılan bir “challenge” videosunun ardından yüz binlerce TikTok kullanıcısı 24 saat gibi kısa bir sürede DOGE fiyatlarını yüzde 20 oranında yükseltmişti. An itibarı ile fiyatı yüzde yüzün üzerinde artış gösteren DOGE, kripto para gündemine bomba gibi otururken TRON CEO’su Justin Sun da bu olaydan çok etkilenmiş olacak ki konuyla ilgili yine çokça tartışma getirecek bir açıklamada bulundu.

İlgili Haber
TikTok Videosu Dogecoin Fiyatlarını Zıplattı!

Twitter’dan paylaştığı bir iletiyle TRON olarak kendilerinin de TikTok videolarına yöneleceklerini belirten CEO, ilk tepkiyi ünlü analist Josh Rager’dan aldı. Rager, Sun’ın yakında bir köpek maskotu da üretebileceğini söyleyerek Sun’ın Dogecoin’in TikTok olayına özendiğini kastederek eleştiride bulundu.

Sık sık bu tür tartışmaların merkezinde yer alarak gündem konusu olan Justin Sun’ın Ethereum CEO’suyla olan soğuk savaşı da ara ara gündeme gelmeye devam ediyor. Nitekim geçtiğimiz günlerde Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, TRON’un Ethereum’a kıyasla 10 kat daha kusurlu olduğunu ifade ederek yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

İlgili Haber
Vitalik Buterin ve Justin Sun Arasındaki Savaş Devam Ediyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu