BitcoinHaberler

Justin Sun “Şimdi Dibi Alma Zamanı” Dedi Alacağı Bitcoin Miktarını Açıkladı!

Justin Sun bu defa ağırdan alıyor.

Bitcoin’de yaşanan sert düşüş sonrası marketteki korkunun arttığını söylemiştik. Birileri korkarken birileri de alım yapmaya devam ediyor.

Tron’un kurucusu Justin Sun Twitter’dan yaptığı son paylaşımda şimdi inşa etmek ve satın almak için en iyi zaman dedi. Sun paylaşımına El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’yi de etiketlemeyi ihmal etmedi.

“Şimdi inşa etmek ve satın almak için en iyi zaman! Haydi dibi satın almaya. 100 Bitcoin satın alacağım”

100 BTC’nin bugünkü değeri yaklaşık 4.2 milyon dolar.

100 Bitcoin Sun için küçük bir rakam. Zira kendisi  sadece bir kaç gün önce 581 milyon dolar değerinde Ethereum’u Binance’ye yatırmış ve dump mı geliyor sorularına neden olmuştu. Şayet bunların hepsi bu dump öncesi satıldıysa Sun’un 100 BTC’lik alımı devede kulak kalacaktır.

İlgili Haber
Justin Sun Binance Hesabına 166.000 Ethereum Gönderdi! Satış Mı Gelecek?

Yine Mayıs’ta yaşanan büyük çöküşte Sun benzer şekilde sahneye çıkmış ve 152 Milyon dolar değerinde Bitcoin aldığını açıklamıştı.

İlgili Haber
Justin Sun 150 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Aldı! "Kripto Paraları Ben Kurtardım"

Bu dip sırasında Sun’ın elini korkak tutması ve kendisi için sembolik bir alım yapması daha derin bir düşüşün başında mıyız soruları gündeme getirecektir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu