HaberlerTRON

Justin Sun: TRON (TRX) en merkeziyetsiz kripto para

TRON Vakfı’nın kurucusu ve şirketin CEO’su olan Justin Sun, TRON hakkında iddialı açıklamalarda bulundu. Justin Sun’a göre TRX, merkeziyetsizlik konusunda tüm kripto paralardan daha önde.

TRON’un bu iddiası arkasında yatan sebep dünya genelinde 27 tane temsilcisi olması. Bu temsilciler TRON ağının koruyucuları olarak görülüyor. Hesaplama ve doğrulama görevlerini gerçekletiren bu kişiler, aslında topluluğu temsil ediyor. Her bölgede bulunan temsilciler TRON hakkında alınacak güncelleme veya yenileme kararlarında oy kullanma hakkına sahipler.

Ayrıca TRON Vakfı bu temsilcileri desteklemek ve teşvik etmek için en iyi performans gösteren kişilere ödül veriyor.

Bitcoin ve Ethereum gibi coinlerde bu durumun olmadığına değinen Justin Sun, bunları gerekçe göstererek en merkeziyetsiz kripto paranın TRON olduğunu söyledi.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde BitTorrent şirketini satın alan Justin Sun, BitTorrent bünyesindeki 100 milyon aktif kullanıcıya erişmeyi hedefleyerek TRX‘i dünyada en çok kitleye ulaşan kripto para haline getirmeyi hedeflemişti.

İlgili Haber
TRON'un BitTorrent'i Satın Aldığı Doğrulandı

TRON an itibarı ile 0,025 $ seviyelerinde işlem görüyor ve 1,7 milyar dolarlık hacmiyle en büyük 12. coin olarak karşımıza çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu