Kripto HaberleriHaberlerJustin Sun'dan Yeni İddia: "Tron (TRX) Bu Yıl En Az 5 Ülke...

Justin Sun’dan Yeni İddia: “Tron (TRX) Bu Yıl En Az 5 Ülke Tarafından…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dün flaş bir gelişme olarak Tron (TRX) ve diğer ekosistem tokenlerinin büyük bir ülke tarafından yasal ödeme aracı olarak kabul edileceğini duyuran kurucu Justin Sun, bugün yaptığı açıklamasında ise bu iddiayı daha da genişletti.

Justin Sun: “2023 Yılında Tron’un En Az 5 Ülke Tarafından Yasal Ödeme Aracı Olarak Kabul Edilmesini Hedefliyorum”

Justin Sun, 2023 yılı içinde en az beş ülkenin Tron’u yasal ödeme aracı haline getirmesini hedeflediğini söyledi:

“2023 için hedefim 5 ülkenin TRX’i yasal ödeme aracı olarak kabul etmesini sağlamak.

2023 itibariyle TRX’in en az 5 ülkede yaygın olarak kabul görmesini ve yasal ödeme aracı olarak kullanılmasını ve bunun genel olarak kripto paraların daha geniş çapta benimsenmesinin sadece başlangıcı olmasını umuyorum.

Bu iddialı bir hedef, ancak sıkı çalışma ve özveriyle bunu gerçeğe dönüştürebileceğimizden eminim.

Birlikte, kripto paraların daha geniş çapta kabul görmesinin ve yasal ödeme aracı olarak kullanılmasının önünü açabiliriz.”

İlgili Haber
Justin Sun'dan Flaş Tron (TRX) Açıklaması: "Büyük Bir Ülke TRX'i Yasal Para Birimi İlan Edecek!"

Sun buna ek olarak kripto para kullanıcılarının ABD’ye odaklanmamaları gerektiğini, dünyanın geri kalanının çok daha kalabalık olduğunu savundu:

“TRX’in yasal ödeme aracı olarak kabul edilmesi için çalışırken, çok fazla ABD merkezli olmayalım. ABD regülasyonu önemlidir, ancak dünyadaki 8 milyar insana odaklanmalıyız. ABD sadece bir ülke ve kripto dünyasında önemli bir oyuncu olsa da tek ülke değil.

Dünyadaki 7.7 milyar insan kriptoyu yasal ödeme aracı olarak benimserse, ABD’deki 300 milyon insanın da eninde sonunda bunu takip edeceğine inanıyorum.

Küresel ölçekte çalışmalı, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerdeki hükümetler ve işletmelerle ortaklıklar kurmalı ve onları eğitmeliyiz. Kripto, finansal katılım için güçlü bir araç olma ve dünyanın her köşesindeki insanların yaşamlarını iyileştirme potansiyeline sahiptir.

Kriptoyu yasal ödeme aracı olarak kabul etmek sadece mal ve hizmet alım satımını kolaylaştırmakla ilgili değildir, aynı zamanda insanlara kendi finansal gelecekleri üzerinde daha fazla kontrol sağlamakla ilgilidir. Herkes için daha kapsayıcı ve eşitlikçi bir gelecek yaratmak için birlikte çalışalım.

Yasal ödeme aracı olarak kripto için geleceğin neler getireceğini ve dünya üzerindeki potansiyel etkisini görmek beni heyecanlandırıyor. Kendimizi sadece bir ülkeyle sınırlamayalım, dünyayı hedefleyelim!”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları