Kripto HaberleriAltınKıdemli Analist:"Bitcoin (BTC) Altından Daha İyi Performans Gösterecek!"

Kıdemli Analist:”Bitcoin (BTC) Altından Daha İyi Performans Gösterecek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Rusya Ukrayna arasındaki savaşın ve FED’in faiz artırım kararlarının küresel piyasalara etkisinin konuşulduğu bu günlerde Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’i ham petrol ve teknoloji borsası Nasdaq ile karşılaştıran McGlone FED’in faiz artırım kararının Bitcoin’e olan etkisini değerlendirdi.

İlgili Haber
Bloomberg Analisti Yanıtladı: Bitcoin Mi, Altın Mı, Petrol Mü?

“Bitcoin İyi Performans Göstermeye Devam Edecek!”

Kıdemli analist, yüksek enflasyonun ve FED’in faiz artırım kararlarının 2022 yılının Bitcoin için iyi bir yıl olmasında etkili olabileceğini ve bu yılın Bitcoin’in olgunlaşmasında önemli bir kilometre taşı niteliğinde olacağını ifade etti.

“Federal Rezerv, enflasyon ve savaşla karşı karşıya kalan 2022, risk varlıklarının tersine çevrilmesi için hazırlanabilir ve Bitcoin’in olgunlaşmasında başka bir kilometre taşını işaret edebilir.”

McGlone, paylaşımının devamında FED’in faiz artırımlarına devam etmesine rağmen “Bitcoin’in altın ve borsadan daha iyi performans göstermeye devam edeceğine” inandığını söyledi.

Kıdemli analist Mike McGlone, geçtiğimiz günlerde lider kripto para birimi Bitcoin’in uzun zamandır korelasyon içinde olduğu Nasdaq borsa endeksine karşı artan farklı bir yönüne dikkat çekmişti.

McGlone, Bitcoin’in Nasdaq’tan ayrılan hareketlerini, potansiyel bir Nasdaq ayı piyasası karşısında olumlu bir gelişme olarak değerlendirerek bu durumun BTC için iyiye işaret ettiğini söylemişti.

İlgili Haber
Bloomberg Analisti Bitcoin (BTC) Yükselmeden Önce Bu Seviyeyi Test Edecek Dedi!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay