BitcoinHaberlerKripto Para

Bloomberg Analisti Yanıtladı: Bitcoin Mi, Altın Mı, Petrol Mü?

Kıdemli analist Mike McGlone, Bitcoin ile ilgili yeni paylaşım yaptı.

Mart ayının başlarında yaptığı paylaşımda dijital altın olarak Bitcoin’in zafere hazır olduğunu belirten Bloomberg Intelligence kıdemli emtia analisti Mike McGlone, Bitcoin ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Twitter hesabından Bitcoin ile ilgili tablo paylaşan McGlone, Bitcoin’in 2022’nin ilk çeyreğinde riskli bir varlık olarak oynaklığının azaldığını ve BTC’nin bu hareketinin dijital bir teminat haline geleceğinin bir işareti olduğunu belirtti.

McGlone, Bitcoin ile ilgili iddiasını desteklemek için paylaşımına Bloomberg’in West Texas Intermediate (WTI) ham petrol vadeli işlemlerinin 100 haftalık ortalamasını Bitcoin’in hareketleri ile karşılaştıran grafiği ekledi.

Usta isim lider kripto para birimi Bitcoin’in geleneksel varlıklara kıyasla daha güvenli bir yatırım olabileceğini iddia etti.

Mike McGlone’un Bitcoin Bakış Açısı!

Bitcoin ile ilgili düşüncelerini sık sık paylaşan kıdemli analist McGlone daha önce de BTC’nin dijital altın olduğunu ve ilerleyen zamanlarda küresel dijital teminata dönüşeceğini belirtmişti.

Bu bağlamda Şubat ayında yaptığı açıklamasında Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesine tepki olarak Bitcoin fiyatının geçici olarak düştüğünü, Bitcoin’e olan inancının tam olduğunu söylemişti.

McGlone, Bitcoin’in Rusya’nın işgali ile birlikte geçici düşmesini, özellikle uzun vadeli kripto para yatırımcılar için “çok iyi bir satın alma fırsatı” olarak nitelendirmiş ve BTC fiyatının 30.000 doların altına düşmeyeceğine inandığını ifade etmişti.

İlgili Haber
Ünlü Emtia Stratejistinden Bitcoin (BTC) Açıklaması!
İlgili Haber
Bloomberg Analisti Bitcoin'in Zafere Hazır Olduğunu İddia Etti!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu