binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKin-Wai Lau: Bitcoin daha fazla artacak

Kin-Wai Lau: Bitcoin daha fazla artacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kripto paraların kısa süre sonra daha fazla artış gösterecek olduğunu açıkladı. Kendi beklentisinin daha fazla artış olacak olduğu yönünde olduğunu belirten Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, bu konuda yatırımcıların biraz daha beklemesi gerektiğini ve bu sürenin sonunda yatırımcıların daha fazla kar elde edecek olduklarını iddia etti.

Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, kripto para yatırımcılarına Bitcoin fiyatı ile ilgili beklentilerinin 21.000 dolar olduğunu, bu seviyeye kadar daha büyük artışların olmasının da beklenti dahilinde olduğunu açıkladı.

Yatırımcıları bekleyen gelişmeler neler?

Fatfish Internet Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, yatırımcıları bekleyen gelişmelerin neler olduğu konusu ise henüz daha ortaya çıkmış değil. Yatırımcıları bekleyen sürprizler genel olarak bu yıl içerisinde rekor bir seviyeye çıkılabilecek olduğu ve 50.000 dolara kadar yükselme olabilecek olduğu yönünde.

25.000 dolar seviyesi ila 50.000 dolar seviyesi arasında ne kadar fark olacağı ve yaşanacak gelişmelere yatırımcıların yorumunun nasıl olacak olduğu konusunu kısa süre sonra zaman gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail