EthereumHaberlerXRP

Kötü Bir Gün Geçiren Ripple’a (XRP) Bir Darbe De Ethereum’un (ETH) Kurucusundan Geldi

SEC'in, XRP'ye yönelik yaptırımları geliştiricileri birbirine düşürdü.

Günün en önemli haberleri arasında yer alan SEC’in XRP’ye dava açacağı haberi birçok yatırımcıyı tedirgin etti. XRP’nin fiyatlama anlamında, yakın zamanda gösterdiği iyi performans birçok yatırımcıyı heyecanlandırmış ve 1 dolarlık hedef fiyatla alıma yöneltmişti.

Ancak ne yazık ki dava haberi ile XRP fiyatı eridi. XRP yatırımcıları tedirgin ve üzgün şekilde tahtayı izlerken XRP’ye bir çok destek mesajı geldi. Ancak haberin yayıldığı ilk saatlerde, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin çok enteresan bir twit attı.

İlgili Haber
Biden Yönetimi Kripto Paralara Göz Dikti: Ripple (XRP) İçin Şok Karar

XRP’yi “shitcoin” olarak nitelendiren Vitalik, XRP’nin, ABD regülasyonlarına karşı hazırladığı metinde, Bitcoin ve Ethereum için “Çin kontrolünde” denilmesine tepki gösterdi. Ripple ekibinin tuhaflık konusunda level atladığını belirten Vitalik, bu tepkisi üzerine binlerce beğeni aldı.

Konuyla ilgili twit atan Binance CEO’su Changpeng Zhao’da, Vitalik’e “gün birlik günü, bölünmeyelim ve endüstriyi büyütmek için birbirimize yardım edelim” çağrısında bulundu.

Birçok geliştiricinin XRP’ye destek mesajları paylaştığı bugünde, Vitalik’in “shitcoin” ifadesini kullanması, ilerleyen günlerde bu tartışmanın daha da alevleneceğinin sinyalini veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu