Kripto HaberleriAltcoinKripto Borsası Coinbase Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Kripto Borsası Coinbase Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklamasında Blur (BLUR) altcoinini borsasında listeleyeceğini açıkladı.

Henüz hiçbir borsada işlem görmeyen Ethereum tabanlı altcoin, ilk çıkış olarak çoğu platformda 14 Şubat’ta piyasaya sürülecek.

Aynı isimli NFT satış platformunun kendi tokeni olan BLUR, son zamanlarda çok sayıda borsa tarafından listeleneceğine dair mesajlar ile gündeme gelmişti.

Blur, dünyanın en yaygın kullanılan OpenSea NFT satış platformuna rakip olarak tasarlandı.

Blur (BLUR) Nedir?

Geliştiriciler web sitesinde Blur platformunu şöyle tanıtıyor:

“Blur, gelişmiş analitik, mükemmel portföy yönetimi yetenekleri ve NFT’leri birden fazla pazarda karşılaştırma olanağı sunan iyi tasarlanmış bir pazar yeri ve NFT pazar toplayıcısıdır. Bu tür yetenekler, bu pazarı profesyonel NFT yatırımcıları tarafından giderek daha fazla tercih edilir hale getirmektedir.

Ethereum tabanlı bu dijital pazar yeri, NFT pazarındaki diğer platformlardan farklı bir konumda yer alıyor. Blur, daha iyi NFT ticaret deneyimlerini destekleyen ve yatırımcıların kârlarını optimize etmelerine yardımcı olabilecek çok sayıda özelliğe sahip.”

İlgili Haber
Coinbase CEO'sundan SEC'e Karşı Sektöre Cesaret Veren Açıklama: "Gerekirse Mahkemede Savunacağız"

Blur’un yerel tokenı, yönetim özelliği sunan BLUR’dur. İlk BLUR airdrop’u, Ekim 2022’deki resmi Blur lansmanından altı ay önce beta testinde aktif olan kullanıcılara Care Packages şeklinde bu tokenlara erişim sağladı.

İkinci airdrop, Kasım 2022’ye kadar piyasada aktif olarak listeleme yapan traderlar içindi. Üçüncü ve son airdrop ise 14 Şubat 2023 tarihine kadar Blur’a fiyat teklifi veren trader’lara tahsis edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları