Bitcoin

Kripto Para Birimlerinin Yükselişi Yatırımcılara Umut Oldu

Rekor seviyesi beklentisi var.

Kripto para birimlerinin değeri giderek daha fazla yükseldi ve %13 gibi bir oran ile rekor kırdı. Yatırımcılar, bu kadar kısa süre içerisinde beklediklerinden daha fazlasını elde ettiklerini ifade ederken, birçok kripto para birimi yatırımcısı da yükselişlerin devam edecek olduğunu tahmin etmeye ve daha fazla kazanacak olduklarını düşünmeye başladı. Bitcoin’in fiyatı giderek daha iyi seviyeleri bulurken, bazı kimseler ise fiyat artışlarının sonucunda yine rekor kırılamadan bir düşüş olabileceğini düşünmeye başladı.

Bitcoin dışında birçok kripto parada fiyat artışı yaşandı ve ciddi bir fiyat artışı olan bu artışlar 11.000 doları gören Bitcoin fiyatının ardından oldu. Sadece 1 gece içerisinde 1.000 doları geçen değer kazanan Bitcoin’in 10.000 doları görmesinden sonra 11.000 doları görmesi saatler sürdü.

Cumartesi piyasalar kapalı olmasına rağmen yatırımcılar için bu yükselişler son dönemde beklenenden daha iyi olan yükselişler oldu. Kripto paraların giderek yükselen değeri hesaba katıldığında birçok kripto para birimi sahibi için daha fazla umut oldu. Bitcoin’in fiyatının önünde olan engelleri bir bir aşması da rekor seviyesi beklentisi yaratmayı başardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu