binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Bitcoin Kitabı Tüm Bilinmesi Gerekenleri Anlatıyor

Kripto Para Bitcoin Kitabı Tüm Bilinmesi Gerekenleri Anlatıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yazar Levent Kurt tarafından kaleme alınan “Kripto Para Bitcoin – Finansal Özgürlüğün Eşiğinde” kitabı bir güncelleme ile karşımıza çıktı. 2. baskısı ile bilinmesi gereken her detayı Bitcoin yatırımcılarına ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere aktarıyor. Türkiye’de baskısı yapılan ilk kitap olması ile biliniyor. Büyük rağbet görmesi sebebi ile ilk baskı kısa sürede tükenmiş durumda. Bunun peşinden 2. baskı ile yeniden satışa çıkarıldı.

Kripto Para Bitcoin Kitabı Nelerden Bahsediyor?

  • Bitcoin nedir?
  • Nasıl bir çalışma düzenine sahiptir?
  • Bitcoin madenciliği ne demek oluyor?
  • Altyapısında kullanılan teknoloji bize ne gibi faydalar sağlamaktadır?
  • Yatırımcıları neler bekliyor?
  • Riskleri var mı?
  • Faydaları neler olacak?

Maddeleri ile sunabileceğimiz birçok konuda merak edilenlerin kaleme alındığı bu kitapta Bitcoin sistemi ve kriptopara mantığı çok daha iyi anlaşılacak.

Her Kesim Okuduğunu Rahatlıkla Anlayabilecek

Birçok bilgi kitabında yaşanan temel sorun okunanın hemen anlaşılamaması ve basit bir dil kullanılmamış olmasıdır. Ancak bu kitapta kripto para bitcoin denildiğinde bilinmesi gereken her detay hem ince detaylar ile sunulmuş hem de herkesin anlayabileceği bir üslup ile kaleme alınmıştır. Teknik olarak sunulan detaylara çok fazla yer verilmemeye özen gösterilmiş. Yatırımcılar, sistemi merak edenler, bitcoin ile ilgili küresel gelişmeleri ve bakış açısını görmek isteyenler, araştırmacılar, girişimciler kısacası merakı ve bu alanda işi olan herkes rahatlıkla kitabı edinebilir ve okuyabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail