HaberlerKripto Para

Kripto Para Borsası Rain Beşiktaş’a Sponsor Oldu!

Beşiktaş kripto para platformu Rain ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Tüm dünyada kripto para birimlerinin popülaritesinin artması ile birlikte spor camiası da kripto sektörüne ilgi göstermeye başladı.

Hem dünyaca ünlü futbol takımları hem de ülkemizdeki futbol takımları kripto para birimleri yada kripto borsaları ile anlaşmalar yapmaya başladı.

Bu bağlamda son haber ülkemizin en büyük spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş’tan geldi.

Beşiktaş -Rain Ortaklığı!

Beşiktaş kripto para platformu Rain ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Vodafone Park’ta yapılan imza töreninde Rain ile imzalanan sponsorluk anlaşmasının detayları açıklandı.

Beşiktaş ve kripto para platformu Rain arasında yapılan anlaşmaya göre “Rain” ismi 2022-23 ve 20223-24 sezonları için Beşiktaş formalarının “göğüs kısmında” ve stadyumun “Güney Tribün’ünde “yer alacak.

Bu anlaşma ile siyah-beyaz ekip iki yılda yaklaşık olarak 14 milyon Euro kazanacak.

İmza töreninde konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Spor kulübümüz kripto para platformu Rain ile anlaşma imzalamıştır. Bu kapsamda Rain, 16 Mart 2022 tarihinden başlamak üzere 2023-2024 sezonu sonuna kadar iki yıl boyunca bizim göğüs sponsorumuz olacak.  Ayrıca güney tribününün isim hakkını da verdik.

Sahamızda taraflarımız Rain adını sık sık görecek.  Uluslararası bir firma olması ve marka değerinin yüksek olması, Beşiktaş’ın marka değeri için önemlidir. Beşiktaş’ın da Rain’e marka değeri olarak çok şey katacağını düşünüyorum.

İki marka da oldukça kıymetli, iki marka da bu ortaklıkla birlikte daha da ileriye gidecek. Umut ediyorum ki Rain ile uzun süre çalışacağız.”

Rain Kurcu Ortağı AJ Nelson ise en eski spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş ile anlaşma imzaladıklarından memnun olduklarını belirterek çok güzel planlarının olduğunu söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu