BitcoinHaberler

Kripto Para Düzenlemesi: Mustafa Elitaş Binance İle Görüşecek!

Elitaş kripto para temsilcileri ile görüşmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “kripto para düzenlemesi yakında Meclis’e gelecek” açıklamasının ardından, Meclis’in kripto paralara ilişkin gündemi arttı.

Kripto paralarla ilgili alanda faaliyet yürüten pek çok isimle toplantı yapan Ak Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş‘ın kripto paralarla ilgili önemli bir toplantı yapacağı öğrenildi.

Buna göre Elitaş, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance‘in Türkiye’deki temsilcileri ile perşembe günü bir araya gelecek.

Toplantıda Binance temsilcilerinin yasal düzenlemelere yönelik önerilerini sunacakları ve teknik konularda sunum yapacağı öğrenildi.

Elitaş geçtiğimiz  haftalarda pek çok kripto para yatırımcısı, fenomen ve hukukçu ile görüşmüş yasal düzenleme konusunda önerilerini dinlemişti.

Ak Parti Grup Başkanvekili’nin konuyu anlamaya ve öğrenmeye yönelik çabaları takdir toplarken, konuya yasaklayıcı bir zihniyetle yaklaşmayacaklarına ilişkin açıklamaları yüreklere su serpmişti.

Binance ve Elitaş tarafından görüşmeye ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Haber
Türkiye'deki Kripto Para Yasası İle İlgili Yeni Gelişme! Eylem Cülcüloğlu Açıkladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu