Kripto HaberleriBitcoin MadenciliğiKripto Para Kredi Şirketi Bitcoin Yatırımını 500 Milyon Dolara Çıkardı!

Kripto Para Kredi Şirketi Bitcoin Yatırımını 500 Milyon Dolara Çıkardı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

The Block’un haberine göre kripto para kredisi veren Celsius Network, Kuzey Amerika’daki Bitcoin madenciliği faaliyetleri için 300 milyon dolar daha yatırım yaptı.

Celsius Network son yatırımı ile bu yılki Bitcoin madenciliği yatırımını toplam 500 milyon dolara çıkarmış oldu.

Celsius CEO’su Alex Mashinsky The Block ile yaptığı röportajda, yatırımın Kuzey Amerika’daki Bitcoin madenciliği hash oranını ve güç kapasitesini genişletmek için yapıldığını söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu yatırımlar bu yıl ve gelecek yıl için taahhüttür. Bu nedenle gelecek yılın sonuna kadar her zaman madencilik kapasitesi eklemeye, yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.”

Şirketin CEO’su Mashinsky, çoğu Bitmain’in en yeni serisi olan AntMiner S19 serisi olmak üzere yaklaşık 22.000 Bitcoin ASIC madencisinden oluşan madencilik filosuna sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Celsius şirketi, Çin hükümetinin Bitcoin madencilerine yönelik baskı ve yasaklardan sonra Çin’den ayrılıp Kuzey Amerika’ya yerleşen madencileri fırsat bilerek Bitcoin madenciliği yatırımlarını arttırıyor.

2020 yılında Bitcoin madenciliğine giren Celsius, madencilik yoluyla elde ettiği Bitcoin’i borç verme işinin bir parçası olarak kullanacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları