Ethereum

Kripto Para Piyasaları Ethereum Hard Forkunu Bekliyor Olabilir

Ethereum hard forku tekrar beklenti ve endişe yaydı.

”Biri bitiyor, birisi başlıyor” sözü gerçek oldu. Bitcoin Cash hard forkunun arasından 2 ay bile geçmemişken Ethereum hard forkunun yakın zamanda başlayacak olduğu beklentisi endişe yarattı. Bir süre önce Bitcoin Cash hard forkunun başlaması ve hard forkun etkisi sonrası piyasada hacim oranlarında düşüşler ve piyasadaki kripto para birimlerinin fiyatlarındaki muazzam düşüş yatırımcıları üzmüştü. Yatırımcılar için hard fork demek ”düşüş” demek anlamına gelebilir endişesini de Bitcoin Cash 15 Kasım’da hafızalara kazıyarak yer edinmişti.

Ethereum hard forku sonrası artış olabilir

Piyasaların beklentisi ise Ethereum hard forkundan hemen sonra tekrar artışlar olabilecek olduğu yönünde. Piyasadaki beklentilerin bir süre boyunca geçerliliğini koruması ve 18 Ocak ve sonrasında hard fork durumuna bağlı olarak piyasalarda fiyatların değişmesi ve piyasa hacminin artması söz konusu olabilir. Bir süre, kripto para fiyatlarındaki beklentilerin düşük tutulması ise piyasadaki hard fork beklentisinden dolayı belirsizlik ortamı olmasından kaynaklı olsa da bunu 2. sıraya yükselen Ethereum biraz da olsun gidermişe benziyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box