Ethereum

Kripto Para Piyasaları Ethereum Hard Forkunu Bekliyor Olabilir

Ethereum hard forku tekrar beklenti ve endişe yaydı.

”Biri bitiyor, birisi başlıyor” sözü gerçek oldu. Bitcoin Cash hard forkunun arasından 2 ay bile geçmemişken Ethereum hard forkunun yakın zamanda başlayacak olduğu beklentisi endişe yarattı. Bir süre önce Bitcoin Cash hard forkunun başlaması ve hard forkun etkisi sonrası piyasada hacim oranlarında düşüşler ve piyasadaki kripto para birimlerinin fiyatlarındaki muazzam düşüş yatırımcıları üzmüştü. Yatırımcılar için hard fork demek ”düşüş” demek anlamına gelebilir endişesini de Bitcoin Cash 15 Kasım’da hafızalara kazıyarak yer edinmişti.

Ethereum hard forku sonrası artış olabilir

Piyasaların beklentisi ise Ethereum hard forkundan hemen sonra tekrar artışlar olabilecek olduğu yönünde. Piyasadaki beklentilerin bir süre boyunca geçerliliğini koruması ve 18 Ocak ve sonrasında hard fork durumuna bağlı olarak piyasalarda fiyatların değişmesi ve piyasa hacminin artması söz konusu olabilir. Bir süre, kripto para fiyatlarındaki beklentilerin düşük tutulması ise piyasadaki hard fork beklentisinden dolayı belirsizlik ortamı olmasından kaynaklı olsa da bunu 2. sıraya yükselen Ethereum biraz da olsun gidermişe benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu