Ethereum

Kripto Para Piyasalarında Düşüşler Arttı!

ETH fiyatındaki gerilemeler rekor kırdı.

Nexo

Kripto para piyasalarındaki düşüşlerin etkisi yükseldi ve yatırımcıların kayıp oranları gün içerisinde borsadan borsaya değişen oranda %18’leri gördü. Bitcoin fiyatının 3.300 dolara gerilemesi ve Ethereum fiyatındaki 85 dolara kadar olan gerileme yatırımcılar üzerinde ciddi etki yarattı ve yatırımcıların bir kısmı yaşadıkları zorlukları ”en büyük paniğimiz” olarak ifade ettiler.

Kripto para birimlerinin bir süre önce fiyatındaki düşüşler artmış ve yatırımcılar piyasadan çekilecek olduklarını ancak bunun için belirli bir süre olduğunu belirtmişlerdi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin bugün artması ve diğer kripto para birimlerini tetiklemesi ise piyasada büyük yatırımcıların bile endişeli olarak satışlarını yapmayı durduran etkenlerden birisi oldu. Büyük yatırımcılara göre satış yaparlar ve panik ile hareket ederler ise hem zarar etme oranları çok yüksek, hem piyasayı bir daha eski haline çevirmeleri imkansız olabilir.

Ethereum Çok Düştü

Ethereum, gün içerisinde en fazla değer kaybeden kripto para birimi oldu ve bu yönü ile yatırımcılardan en fazla tepki gören kripto paralar sıralamasında 1. sıraya yerleşerek tarihi düşüşlerinden birisini bugün gerçekleştirdi.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Kaynak
CMC

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı