Ethereum

Kripto Para Piyasalarında Düşüşler Arttı!

ETH fiyatındaki gerilemeler rekor kırdı.

Kripto para piyasalarındaki düşüşlerin etkisi yükseldi ve yatırımcıların kayıp oranları gün içerisinde borsadan borsaya değişen oranda %18’leri gördü. Bitcoin fiyatının 3.300 dolara gerilemesi ve Ethereum fiyatındaki 85 dolara kadar olan gerileme yatırımcılar üzerinde ciddi etki yarattı ve yatırımcıların bir kısmı yaşadıkları zorlukları ”en büyük paniğimiz” olarak ifade ettiler.

Kripto para birimlerinin bir süre önce fiyatındaki düşüşler artmış ve yatırımcılar piyasadan çekilecek olduklarını ancak bunun için belirli bir süre olduğunu belirtmişlerdi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin bugün artması ve diğer kripto para birimlerini tetiklemesi ise piyasada büyük yatırımcıların bile endişeli olarak satışlarını yapmayı durduran etkenlerden birisi oldu. Büyük yatırımcılara göre satış yaparlar ve panik ile hareket ederler ise hem zarar etme oranları çok yüksek, hem piyasayı bir daha eski haline çevirmeleri imkansız olabilir.

Ethereum Çok Düştü

Ethereum, gün içerisinde en fazla değer kaybeden kripto para birimi oldu ve bu yönü ile yatırımcılardan en fazla tepki gören kripto paralar sıralamasında 1. sıraya yerleşerek tarihi düşüşlerinden birisini bugün gerçekleştirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CMC
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu