Bitcoin

Kripto Para Piyasasında 113 Milyar Dolar Endişesi

Kripto para piyasasında devam eden düşüşler piyasa hacmini 113 milyar dolara çekti.

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşlerin hesabını yapabilmek mümkün değil. Kripto paraların değer kaybı, yatırımcıların panik satışları ve buna bağlı nedenler ile piyasa hacminde 120 milyar dolardan 113 milyar dolara kadar düşüş, piyasanın paniklemesine sebep oldu. Bitcoin sahipleri açısından piyasada yaşanan düşüşlerin panik satış yapma gereksinimi getirmesi ve piyasa hacmini olumsuz olarak etkilemesi yatırımcıların Bitcoin konusunda ne yapacak oldukları konusunda merak uyandırsa da yatırımcılara göre piyasada yaşananlar ve olan bitenler, kripto para sahiplerinin karar vermesini zorlaştıran ve karar vermelerinde büyük rol oynayan fiyat konusunda riskli karar vermelerine sebep oluyor.

Bitcoin fiyatı düştükçe düşüyor

3.450 dolarda bulunan Bitcoin fiyatının düştükçe düşmesi ve sürekli olarak fiyatların gerilemesi yatırımcılar için kabul edilemez sonuçlar doğuruyor. Bitcoin hakkında 4.000 dolar direncini kıramadığından dolayı alım yapmak istemeyen yatırımcıların büyük bir bölümü, kripto para sahibi olarak artık bıktıklarını ve fiyatların yükselmesi konusunda piyasada düşüşlere sebep olanların geri adım atmamaları durumunda piyasada yatırımcıları kaybederek kendilerinin de büyük kayıplar yaşayabilecek olduklarını artık belirtmeye başladılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu