bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Piyasasının Düşüşüne Rağmen Bu İki Altcoin Rekor Kırmayı Sürdürüyor!

Kripto Para Piyasasının Düşüşüne Rağmen Bu İki Altcoin Rekor Kırmayı Sürdürüyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörü bugün beklenmeyen bir düşüş yaşadı. 12 Kasım 2021 tarihinde BTC fiyatı bazı borsalarda 62.000 dolara, Ethereum (ETH) fiyatı ise 4.500 dolara kadar çekildi. Bu gerileme genel olarak altcoinlerin çoğunu da kızıla boyadı. Piyasanın bu haline rağmen bazı kripto para birimlerinin ise hala rekor kırmaya devam ettiği görülüyor.

MANA ve SAND Yükseliyor

Facebook’un metaverse duyurundan sonra artan metaverse furyası, özellikle iki kripto para birimine yaradı. The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA), bu duyurudan beri yükselmeye devam ediyor ve sırasıyla %210 ile %200 yükseliş elde etti. Meta yani Facebook kendi metaverse dünyasını üretmeye çalışırken SAND ve MANA bunu çoktan yaptı ve artışın sebebi aslında bu.

MANA, 24 saat içerisinde %33 yükseliş elde ederek tüm zamanların rekoruna çok yaklaştı. 31 Ekim tarihinde 4,94 doları gören MANA şu an bunun %30 gerisinde olsa da fiyatın 1 yılda %16.000 gibi inanılmaz bir artış elde ettiği biliniyor. Artışın piyasanın düşüş yaşadığı anlarda gelmesi ise 31 Ekim tarihindeki rekorun yakında kırılabileceğine işaret ediyor.

Bugünü yemyeşil geçiren bir diğer kripto para birimi ise The Sandbox oldu. SAND, 24 saat içerisinde %15 yükseliş elde ederek toplam piyasa değerini 2 milyar dolara taşıdı. SAND de tüm zamanların rekorundan %20 geride ancak 3,40 dolarlık fiyata ulaşmasına çok az kalmış gibi gözüküyor. SAND fiyatı an itibarıyla 2,62 dolardan işlem görmekte ve 3 doların kırılması yeni rekora uzanılmasını sağlayacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları