BitcoinHaberlerKripto Para

“Kripto Paralar Artık Göz Ardı Edilemez”

NEAR CEO'su kripto paralar hakkında konuştu.

Başta Bitcoin (BTC) olmak üzere tüm kripto para birimlerinde yaşanan düşüşe rağmen kripto paraların kullanımı ve popülaritesi hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor.

Forkast’a konuşan NEAR Foundation CEO’su Marieke Flament, kripto para birimlerinin artan popülaritesi karşısında kripto paraların artık göz ardı edilemeyeceğini belirtti.

Flament kripto paralar ile ilgili bu durumu katıldığı Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu’nda gördüğünü belirtti.

Kripto para birimlerinin açık ve kapsayıcı olduğunu düşünen NEAR CEO’su şunları söyledi:

“Kripto para birimleri artık göz ardı edilemeyecek durumda. Bu bağlamda kripto para birimleri gibi arkalarındaki şirketler de fikirleri paylaşmak ve iletişim kurmak için herkese açık.”

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş ile birlikte kripto para birimlerine olan bakış açısının değiştiğini dile getiren Flament, kripto para birimlerinin benimsenmesinin daha da artması için çalışmak gerektiğini ifade etti.

“Kripto para birimlerinin kapsayıcılığını ve benimsenmesini daha da artırmak ve kripto alanındaki yapılması gereken düzenlemeleri hızlandırmak sektör için oldukça önemlidir.

Bu konuda da görev kripto para savunucularına ve projelerin kurucularına düşüyor.

Bizler kripto para teknolojinin anlaşılmasını teşvik etmek ve teknolojisi ile birlikte kriptoları anlaşılır hale getirmeliyiz. Bu bizim görevimiz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kimse kusura bakmasın ama kripto paraların bir geleceği yok Luna’da gördük bunu, çıkmışlar yok dip yapıyor yok ayı piayası, herkes zararda kar eden kimse yok bu işten


Başa dön tuşu