bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Paralarda Sürekli Zarar Ediyorsan Stratejini Değiştirmelisin!

Kripto Paralarda Sürekli Zarar Ediyorsan Stratejini Değiştirmelisin!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

“Borsa sabırsızların parasının sabırlı olanlara aktığı yerdir.”

Evet bu sözü pek çok çoğunuz pek çok kez duydunuz. Deneyimli yatırımcıların bir çoğu da bu sözün doğruluğunu pek çok kez teyit etti.

Bu kuralın sadece borsalarda ve geleneksel piyasalarda değil, kripto para piyasalarında da geçerli olduğunu görüyoruz.

Alırken düşmesini bekleyemeyen sabırsızlarla, satarken yükselmesini bekleyemeyen sabırsızlar sürekli bir hayıflanma ve şikayet içerisinde bulunsa da, piyasa kendisine inanan ve sabretmesini bilenleri mutlu etmeye devam ediyor.

Bu noktada hiçbir araştırma yapmadan, sadece birisinden duyduğunuz için aldığınız “shitcoinleriniz de” bu kuralın geçerli olmadığını hatırlatmakta fayda görüyoruz. Siz onları alırken yatırım yapmadınız, kumar oynadınız şimdi kumar sahibinin hamlesini beklemekten başka çareniz yok.

Yatırım, projesine inandığınız ve gelecekte bir sorunu çözeceğini düşündüğünüz ürünlere yapılır. Kripto para ekosistemi her geçen gün büyürken, bunun nimetlerinden yararlanamamanız aldığınız yatırım kararlarının türüyle ilgili olabilir.

Zira bu piyasada çok derin düzeltmeler yaşansa da, sadece belirli bir amacı olan ve belirli bir sorunu çözmeye odaklanmış, kullanım alanı olan projeler ayakta kalabiliyor. Resme uzaktan baktığımızda, sadece doğru ürüne yatırım yapan ve sabırlı olan yatırımcıların kazandığını görüyorsunuz.

BTCUSD

ETHUSD

Kripto para piyasalarında gerçek anlamda para kazanmak istiyorsanız, projeleri sürekli araştırmalı ve yeni Bitcoin ve Ethereum’ları keşfetmelisiniz.

Elinizdeki shitcoinlerin ilerideki değerlerini öğrenmek için ölü coinler mezarlığına bakabilirsiniz.

Ölü Coinler 

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları