binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKripto Paraların Piyasalardaki Akıbeti Ne Olacak?

Kripto Paraların Piyasalardaki Akıbeti Ne Olacak?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünya genelinde tam anlamı ile bir yatırım çılgınlığı haline gelen kripto paraların piyasalardaki akıbeti ne olacak? Ünlü analistler konu üzerine değindi.

Dünya genelinden otoriteler ikiye ayrıldı. Kripto para sistemleri ile alakalı olarak kimi kesim önlem almak, kimi kesim önünü açmak eğiliminde. Bu eğilim, dolayısı ile yatırımcıları da ciddi anlamda ikiye bölmüş durumda. Wall Street borsası, özellikle kripto para sistemleri hakkında son dönemde ciddi anlamda ileriyi görmeye çalışıyor.

Stratejistler, özellikle gelecek dönemde Bitcoin çevresinde şekillenecek bir kripto para sektörü öngörüyor. Ancak yine de sağlam adımlar atmanın faydalarının da çok önemli olduğunu belirtiyorlar.

Bitcoin Yatırım
Bitcoin Yatırım

Doğru Coin Yatırımı için Nelere Dikkat Etmeli?

Dünyaca ünlü stratejistlerden birisi olan Thomas Lee, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir tahmin ile Bitcoin kurunun ilerde 125.000 Dolar olacağını tahmin etti. Tabi ki geçtiğimiz günlerde yaşanan düşüş ciddi anlamda kafa karıştırmadı değil.

Bitcoin, ilk olarak piyasalarda 19.000 Dolar’a kadar ciddi bir yükseliş yapmıştı. Ancak zaman içerisinde 9.000 Dolar seviyesine kadar geriledi. Yatırımcılarını ister istemez tedirgin etti. Ancak yükseliş kaçınılmaz gibi görünüyor. Coin yatırımlarında;

  • Uluslararası pazarda hizmet vermesi,
  • Yerel borsalarda işlem görmesi,
  • Kur hareketlerinin sürekli tek yönde seyretmemiş olması,
  • Dünya genelinden yatırımcı kitlelerin yoğunluğu,

Genellikle dikkat edilmesi gereken seçenekler olarak dikkat çekiyor. Günümüzde Bitcoin, Etherium, Ripple en çok güvenilen kripto para birimleri. Ancak yerli girişimlerde arkadan geliyor.

Kripto Para Birimleri
Kripto Para Birimleri

Dünya Kripto Para Birimlerine Ayak Uyduracak

Neureal Network CEO’su Jen Greyson, zaman içerisinde kripto paralar ile alakalı öngörüler paylaştı. Kripto paralar, daha yeni yeni hedeflediği sürece başladı. Düşüşler normal, gelecek dönemde çok ciddi yükselişler söz konusu olacak şeklinde tahminler yürüttü.

Bitcoin, özellikle çok ciddi seviyelere ulaşacak. An itibari ile dünya genelinden birçok ülke, kripto para birimlerine karşı ciddi anlamda savaş açtı. Ancak Greyson’a göre ülkeler, kripto paralara ayak uydurmak zorunda kalacak. Hayatımızın her döneminde kripto paralar ve cüzdanlar olmazsa olmaz olacak.

Yerli Kripto Para NeX, Yakında Yerel Piyasalara Giriyor

Türkiye’de de kripto para sistemleri üzerine girişimler sürüyor. Birçok girişim ortaya çıkıyor ancak sanılan başarıları gösteremiyor. NeXpara, çok kısa süre içerisinde çok ciddi başarılar elde etmeyi hedefliyor. İstanbul Borsası ve dünya genelinde pazara açılacak bir birim.

%100 yerli sermaye ve işçilik. Yerel borsaya açılmadan önce şuan ki kuru 1 TL olarak işlem görüyor. Mayıs ayı itibari ile değeri biraz daha yükseliş gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail