Kripto HaberleriCardanoKurumsal Yatırımcılar Bu Altcoine Yöneldi, İşlemler 50 Kat Arttı!

Kurumsal Yatırımcılar Bu Altcoine Yöneldi, İşlemler 50 Kat Arttı!

Takip et

Son bir hafta içinde yaklaşık %25 yükseliş kaydeden Cardano’ya (ADA) kurumsal talep artıyor.

Blockchain araştırma şirketi IntoTheBlock twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ADA’nın toplam zincir içi hacminin 50 kat artarak 69 milyar dolara ulaştığını açıkladı.

Şirket, ayrıca Cardano’daki işlem hacimlerinin 2022 yılındaki en yüksek seviyesine çıktığını belirtti.

Gerçekleşen işlemlerin % 99’unun büyük işlemlerden oluştuğunu söyleyen IntoTheblock, büyük işlemleri 100.000 doların üzerindeki işlemler olarak tanımladı.

IntoTheBlock paylaşımında yaşanan bu pozitif gelişmelerin Cardano’daki kurumsal ilginin patlama yaşamasına neden olduğunu belirtti.

Bitcoin’de (BTC) de Cardano’daki gibi benzer bir hacim artışı yaşandığını belirten bazı uzmanlar, ADA’nın da lider kripto para biriminde yaşanan benzer bir fiyat yükselişi yaşayabileceğini düşündüklerini söyledi.

CoinMarketCap’tan elde edilen verilere göre Cardano yaklaşık 40 milyar dolarlık piyasa değeri ile 7.sırada bulunuyor ve son iki ayın en yüksek seviyesi olan 1.22$’dan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları