HaberlerKripto Para

Ledger Kripto Para Borsaları FTX ve Coinbase İle Ortaklık Kurdu!

Ledger büyümeye devam ediyor.

Dünyanın en önemli kripto para cüzdan üreticilerinden biri  olan Ledger, iki yılda bir Paris’te düzenlediği Ledger Op3n konferansında çeşitli konularda açıklamalar yaptı.

Bu açıklamalardan en dikkat çekeni şüphesiz Ledger’in dünyaca ünlü kripto para borsaları FTX ve Coinbase ile kurduğu ortaklıklar oldu.

Ledger’ın FTX borsasıyla olan ortaklığı sayesinde Ledger cüzdan sahipleri, FTX borsasının likiditesine ve kaldıraçlı işlemler de dahil olmak üzere diğer trade opsiyonlarına erişebilme imkanına sahip olacaklar.

FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried Ledger ortaklığı ile ilgili şunları söyledi:

“Bu ortaklık sayesinde kullanıcılar güvenliklerinden taviz vermeden hızlı bir şekilde kripto para işlemlerini yapabilecekler.”

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase de Ledger kripto para cüzdanını desteklemeye başlayacak.

Coinbase Ledger entegrasyonu 2022 yılında aşamalı olarak gerçekleşecek. İlk aşamada Ledger cüzdanları ile Coinbase Cüzdanın tarayıcı versiyonu ile bağlanacak. Daha sonraki aşamada ise Coinbase mobil uygulaması da Ledger kripto cüzdanlarını desteklemeye başlayacak.

Ledger’dan Kripto Banka Kartı!

Ledger tarafından açıklanan önemli bir diğer açıklama ise yeni kripto banka kartının çıkarılmasıydı. Ledger’ın ödemelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Iqbal Gandham  “harcamaya odaklanmaya başlamamız gerekiyor” diyerek ödeme devi Visa destekli kartın duyurusunu yaptı.

Gandham kartın satış noktasında kripto para birimine dönüşeceğini belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kart sahipleri elindeki kripto paralara göre 30 gün boyunca faizsiz kredi talebinde de bulunabilecekler. Ayrıca gelecek yılın başlarından itibaren kart sahipleri maaşlarını bu kart hesaplarına gönderebilecekleri gibi otomatik olarak kripto paraya da dönüştürebilecekler.”

Gandham “Crypto Life” kartı olarak adlandırılan bu kartın bir dizi kripto para birimini de desteklediğini sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu