Libra

Libra Beklentisi Azalıyor: Çin, FED Ve Diğerleri Etken Sebepler

Libra 2019 yılından beri 'ha çıktı, ha çıkacak' diye diye bugüne kadar çıkamadı.

Piyasa açısından dünyanın en büyük kullanıcı grubuna sahip olan Facebook, rakiplerine oranla çok daha güçlü kullanıcı bilgisine sahip. Kullanıcıları ile ilgili neredeyse ailevi bilgileri bile elde eden şirket, bugüne kadar birçok skandal ile gündeme geldi. Facebook’un skandallarına en son ABD seçimleri skandalı eklenirken, Libra isimli kripto para birimi çıkarmak konusunda isteğine ise ABD’li makamlar onay vermedi ve direkt olarak projeyi incelemeden karar vermelerinin mümkün olmayacağını açıkladılar.

FED kendisine ait sınırlı bir dijital para üzerinde çalışıyor. Çin kendi dijital parasını çıkarmak üzere, Avrupa Birliği dijital paralar üzerinde öneriler veriyor. Libra’nın artık tek seçenek olmayacağı, olamayacağı çok net.

Bu sebepler Libra’nın ilgi görmesini engelleyecek sebepler değil. Ancak kripto para yatırımcıları Libra’nın alternatiflerine de yönelecek olduklarını şimdiden belirtmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu