Libra

Libra Beklentisi Azalıyor: Çin, FED Ve Diğerleri Etken Sebepler

Libra 2019 yılından beri 'ha çıktı, ha çıkacak' diye diye bugüne kadar çıkamadı.

Nexo

Piyasa açısından dünyanın en büyük kullanıcı grubuna sahip olan Facebook, rakiplerine oranla çok daha güçlü kullanıcı bilgisine sahip. Kullanıcıları ile ilgili neredeyse ailevi bilgileri bile elde eden şirket, bugüne kadar birçok skandal ile gündeme geldi. Facebook’un skandallarına en son ABD seçimleri skandalı eklenirken, Libra isimli kripto para birimi çıkarmak konusunda isteğine ise ABD’li makamlar onay vermedi ve direkt olarak projeyi incelemeden karar vermelerinin mümkün olmayacağını açıkladılar.

FED kendisine ait sınırlı bir dijital para üzerinde çalışıyor. Çin kendi dijital parasını çıkarmak üzere, Avrupa Birliği dijital paralar üzerinde öneriler veriyor. Libra’nın artık tek seçenek olmayacağı, olamayacağı çok net.

Bu sebepler Libra’nın ilgi görmesini engelleyecek sebepler değil. Ancak kripto para yatırımcıları Libra’nın alternatiflerine de yönelecek olduklarını şimdiden belirtmekteler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı