AnalizKripto Para

Litecoin Daha Fazla Zarar Yaşattı

Litecoin ile ilgili olarak kritik bir süreç yaşanıyor. Yapılan analizler sonucunda kripto para dünyasının en fazla kaybettiren para birimi olarak son 30 gün içerisinde Litecoin gösterildi. Analistler direkt olarak yatırım yapacak olan kişilerin bu durumda Litecoin’den uzak durması uyarısını yaparken, alım yapan yatırımcıların kayıp yaşamalarının beklenen bir durum olduğu uyarısında bulunmuş durumda.

Yapılan araştırmalarda da Charlie Lee’nin Litecoin hakkında olumsuz açıklamaları ve elinden tüm Litecoin yatırımını çıkarmasının o dakikadan itibaren Litecoin yatırımcılarının kaos ve kötü süreç yaşamasında bir beklenti olduğu kesinlik kazandığı şeklinde yorumlanmıştı.

Daha Fazla Kaybedecek

İddialar Litecoin yatırımcılarının eğer ki ellerinde bulunan yatırımları daha fazla arttırırlar ise yatırımlarının çok daha fazla zarar edecek olduğunu doğrular nitelikte. Henüz daha tam olarak yatırımcıların ne kadarlık bir zarara uğradıkları ile ilgili ortalama veri bulmak zor olsa da Litecoin değer kaybının %40 oranını dahi aşan oranlarda olduğu istatistiklere yansımış durumda.

  • Litecoin yatırımı yapıp yapmamak konusunda karar vermeden hemen önce son grafikleri kontrol etmeniz önerilir.
  • Yatırım tavsiyesi değildir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu